Maailm

PALJAJALU BETOONIL: interneti on vallutanud vihma käes balletti tantsiv Nigeeria poiss 

Toimetas Madleen Vapper, 11. juuli 2020 11:57
Paljajalu vihmas balleti tansiv Nigeeria poiss.Foto: Kuvatõmmis videost
Intenetis läks üle maailma liikvele video 11aastasest Nigeeria poisist Anthony Mmesoma Madust, kes tantsib vihma käes betoonpõrandal paljajalu balletti. "Tantsides tunnen end, nagu ma unistaksin!" avaldab poiss.

"Minu kodukohas ei ole meessoost balletitantsijaid. Kõik arvavad, et see on vaid tüdrukutele," räägib poiss intervjuus BBCle. "Ma tantsin, sest ma armastan seda!"

Anthony ema ütleb, et poja tantsimine pakub talle rõõmu: "See on minu poeg... ma ei suuda seda uskuda! Tahaksin kõigile vanematele öelda, et kui te märkate, et teie lapsel on millegi vastu kirg, siis panustage sellesse. Kõik lapsed on andekad, me lihtsalt ei oska seda talenti tihtilugu üles leida."

"Anthony on väga pühendunud õpilane. Üritame lõhkuda stereotüüpi, et mehed ei tantsi balletti. Tegelikult on neil paaritantsus väga oluline koht," räägib Anthony treener.

Anthony on üks Lagose Tantsu Akadeemia 12 õpilasest. Akadeemia on asutatud 5 aastat tagasi ning selle õpetajad õpetavad lapsi tasuta, ilma et neil isegi tantsuruumid olemas oleks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee