Eesti uudised
KARISTUS HOOLIMISE EEST: Miks karistatakse vanemaid, kes on end pühendanud oma laste elus hoidmisele ja poputatakse neid, kes seda ei tee?

RAVIMATULT HAIGE POISS ON RIIGI SILMIS LIIGA TERVE?! Ema: „Me oleme korduvalt pidanud last elule turgutama.“ (5)

LISA KOMMENTAAR

Ka omastehooldajaid 11. juuli 2020 21:48
peedistatakse nii et koliseb - pane lähedane hooldekodusse, kui ei jõua töö kõrvalt hooldata ja maksa 500 euri kuus pensile lisaks. Kunagi karjus sellel teemal Tiina Kangro, kui aga riigikogus ära käis, istub ja ei tee piuuksugi. Nuts käes ja suu kinni????
Ikka osalise 11. juuli 2020 21:45
vähenema SEST RIIGI JA KOHALIKUOMAVALITSUSE ARENENEUD TEENUSED .... tegelikult riigieelarvet lugedes selgub, et iga viies saab terveks ja lahkub sotsiaalsüsteemist. Nad ei loege isegi statistikat eestlaste tervelt elatud aastate kohta jne. SKAs on kokkuhoiu reziim, inimesed ei saa sotsiaalset rehabilitatsiooni, sest nn juhtumikorraldajad leiavad, et neil inimestel pole vaja seda. Ja need juhtumikorraldajad lähtuvad puude määramisest!!! Nii et valetavad inimestele kuis aga jaksvad.
Osalise töövõimega 11. juuli 2020 21:42
Puude määramine muutus ja siis said ratastoolis olevad ka keskmise puude, sest ON KOHANENUD PUUDEGA. Paljud tegelikud abivajajad ei saa endale lubada vaideid ja kohtuskäimist, sest neil puudub vajalik tugisüsteem. Meie sotsiaaltöötajad ei sekku perede olukorda, kui just keegi pereliikmetest valda karjuma ei lähe, et kuidas sünnist saati vaimupuudega lapsest sai osalise töövõimega ilma puudeta täiskasvanu. Ärge hakake siin kirjutama, et SKA arvates saab abi iga inimene, kel lisateenustele näidustus on. Tegelikult SKA ei taha raha kulutada, neil ammu juba plaan, kuidas peaks rahastus....
Anomaalia 10. juuli 2020 09:12
Natuke puudest laiemalt - Puue on saamas investeeringuks tulevikku. Kui puuet ei saa esimesel korral või teisel korral, küll siis seitsmendal korral saab selle ikka kätte. Igasugu puuded ja töövõimetused ja kutsehaigused löövad eriti tugevalt välja majanduskriisi olukordades. Puudel on oma geograafiline eripära. Näiteks Peipsi ümbrus, kus ei ole harjutud makse maksma külla aga võetakse raha vastu nõrkemisini kurkide ja sibulate eest. Oleme ehitanud endale toredad majad, kuid siis selgub ootamatult, et pensioni ei ole üldse saada. Siin aitab hädast välja jälle vana hea "puue".
to: Anomaalia 10. juuli 2020 11:10
Antud artikli valguses pole Teie kirjutis asjakohane. Tehke ikka väikenegi mõttepaus, enne kui kommenteerite.