Eesti uudised

Narko- ja salaalkoholiäri: kuritegeliku jõugu väidetav juht jäi vahi alla 

Siim Randla, 6. juuli 2020 06:04
Foto: Tiit Tamme
Riigikohus ei võtnud menetlusse narkoäris süüdistatava jõugu ja selle juhtimises süüdistatava Oleg Martovoi (pildil) kaitsja taotlust kaitsealuse vahi alt vabastamiseks.

Keskkriminaalpolitsei organiseeritud kuritegude büroo ja Põhja prefektuuri kriminaalbüroo narko- ja organiseeritud kuritegude talituse töötajad pidasid Martovoi ja veel seitse meest kinni mullu märtsis.

Süüdistuse põhjal moodustasid Martovoi ja Eduard Košljakov 2016. septembri lõpus kuritegeliku ühenduse, mis käitles Baltikumis ja Skandinaavias salaalkoholi ning müüs suures koguses narkootikume. Martovoi on võetud vahi alla. Tema kaitsja, vandeadvokaat Karine Nersesjan on taotlenud Martovoi vahi alt vabastamist.

„Kaitsjana leidsin, et käesolevaks ajaks on kohtule esitatud sellised asjaolud ja sellised tõendid, mis üheselt ja vältimatult seavad Martovoi kuriteokahtluse põhjendatuse kahtluse alla,“ selgitas  Karine Nersesjan Õhtulehele. Juuni lõpus ei võtnud Riigikohus määruskaebust Tallinna ringkonnakohtu määrusele arutusele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee