Maailm

Ameerika pitsarestoran saatis kliendile haakristi-pitsa 

Toimetas Greete Kõrvits, 2. juuli 2020 22:04
Natsipitsa jäi paaril söömata.Foto: @LaskaMisty/Twitter
Ameerika üks suurimaid pitsarestoranide kette Little Caesar's sattus negatiivse tähelepanu alla kui üks Ohio osariigi einela saatis kliendile pitsa, millele laotud pepperoni-vorstid olid sätitud haakristi kujuliselt.

Abielupaar, kes svastikapitsa sai, sellist disaini palunud küll ei olnud, õieti kukkus neil endil karpi avades „karp lahti“. Jason ja Misty Laska rääkisid kohalikule telekanalile, et järgmisel hommikul võtsid nad restoraniga ühendust, et selgitusi nõuda. Restorani juht kinnitas neile, et tegemist oli töötajate omavahelise naljaga ja pitsa ei pidanud kunagi ühegi kliendi lauale jõudmagi. Lisaks vallandas ta rumala nalja tegijad jalamaid.

„Meie oleme sedasorti inimesed, kes toetavad mitmekesisust meie riigis, tervitavad ja armastavad seda. Tahaksime, et selline vihkamine lõppeks,“ kommenteeris Misty.

Ka Little Caesar's palus vabandust ning kinnitas, et selline käitumine pole ettevõtte väärtustega mitte kuidagi kooskõlas.

Pitsat paar ära süüa ei kavatsenud, hoides seda igaks juhuks alles vaid juhuks, kui järgmisel päeval oleks olnud vaja seda tõendina ette näidata.