Repliik

Raimo Ülavere Aivar Mäe toetajatele: kuhugi on inimlikkus kadunud (9)

Raimo Ülavere, 2. juuli 2020 16:50
Foto: Raigo Pajula
Võib-olla oleks parem toetuskirjade asemel endalt ja teistelt küsida, mida me saame teha, et faktid kiiresti ja selgelt lauale tuleks, küsib juhtimiskoolitaja Raimo Ülavere Aivar Mäe toetajatelt.

Kogu lugupidamise juures 352 endise ja praeguse Aivar Mäe kolleegi suhtes, kes avaldasid täna toetuskirja Mäele - see ei ole usu küsimus. See on küsimus faktidest, mis tuleb selgeks saada.

Loen ja mõtlen paarile küsimusele, lugupeetud 352 Mäe toetajat:

Samal teemal

aga mis siis kui päriselt on olemas inimesed, muuseas, ka estoonlased, teie kolleegid, teie teatripere liikmed, kes on kannatanud ahistamise all? Mis mõtetega nemad loevad teie toetuskirju? Mis tundega nad tööle tulevad? Ja õigupoolest milline peaks olema siis teile sobiv viis ahistamisest teada andmiseks, ahistajast juhi jutule minek ja talle näost näkku ütlemine? Päriselt ka?

Kuidas on nüüd 352 toredat inimest ennast asetanud võimalike ohvrite vastaspoolele, ühel pool on ohver ja teie olete siis teisel pool, kelle häält pole kuulda olnud?

Kuidagi ja midagi on siin paljude inimeste tajus ja teadvuses ikka väga ehmatavalt viltu läinud. Ma mõistan ehmatust ja šokki ja isiklikke suhteid jne. Ent kuhugi on siin inimlikkus kadunud, lugupeetud 352 estoonlast ja Mäe ekskolleegi.

Võib-olla oleks parem toetuskirjade asemel endalt ja teistelt küsida, mida me saame teha, et faktid kiiresti ja selgelt lauale tuleks? Vähem usupõhist toimetamist, rohkem mõistuse häält ja faktide otsingut aitaks ehk kõiki.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee