Müstika

Horoskoop 8.–14. juuli 

Naisteleht, 8. juuli 2020 05:00
Foto: Pixabay

JäärTunned end enesekindlalt ja oled täis tegutsemistahet. Sinu sisemine tuli on nüüd eriliselt särama löönud ning vajab loomingulist väljendust. Oled väga mänguline ja riskialdis.Pane tähele! Hea aeg lastega olemiseks-toimetamiseks. Lapselike tegevuste kaudu tunned rõõmu lihtsatest ja väikestest asjadest – see on üks viis, kuidas elu nautida. Keskendu tegevustele, mis pakuvad naudingut.

SõnnOht on minevikumälestustesse liialt kinni jääda – seepärast peaksid kontrollima oma mõtteid. Kas keskendud pigem vanadele mälestustele või innustud uute kogemuste saamisest?Pane tähele! Sobiv aeg pühendumaks kodule ja perele. Samas võid ka sugulasi külastada või uurida oma perekonna sugupuud. Võid üles leida mõne kadunud perekonnaliikme ja lahendada vanad probleemid.

KaksikudTõsisemad teemad võib kõrvale jätta, et keskenduda puhkamisele ja lõõgastumisele. Püüa teha seda, mis sulle tõeliselt meeldib. Naeru ja rõõmu pakkuvad ettevõtmised tekitavadrahulolu ning aitavad elu tõelist väärtust mõista. Pane tähele! Soodne aeg auto ostmiseks, raamatute lugemiseks ning õdede ja vendadega suhtlemiseks. Võimalik teenida lisaraha, kuid püüa hoida tulud ja kulud tasakaalus.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee