Sisuturundus

Millised on maailma müüduimad sekslelud? 

Must Panter, 1. juuli 2020, 14:44
Linnavalitsused on reeglina konservatiivsed ja rajusid teemasid nagu seks ei käsitle. New Yorgi linnavalitsus on tolmu oma koridoridest pühkinud ja COVID-19 valguses välja andnud ikoonilise juhendi, milles soovitatakse seksi iseendaga, kuna see on kõige ohutum. Sellega propageerib linnavalitsus sekslelude kasutamist stressi maandamiseks. Seksuaalne rahuldatus on ikkagi õnne alus!

Sekslelusid on aga palju. Amazoni TOP ostetuimad sekslelud aitavad selles kirjus maailmas orienteeruda ja näitavad suuna ette, missugused lelud päriselt oma eesmärgi ära täidavad. Fox Newsi andmetel seljatas Amazon oma online-müügi konkurendi Walmarti tänu tõsiasjale, et Walmart ei müü sekslelusid. Online shopping on üha kasvav trend tänu oma mugavusele ja diskreetsusele ning võidavad need, kes tunnevad ära, mida inimesed vajavad.

Mida naised iseenda rõõmuks ostavad?

Amazon Top 1 sekslelu on üle 7000 hinnanguga, mis on vahemikus 4,5- 5 tärni. Seega võid kindel olla, et abimees on tõeliselt hea!

Kliitorit imev ja G-punktil vibreeriv sekslelu

Amazoni TOP ostetavat sekslelu on naised kirjeldanud järgmiselt: „Nii tugevat orgasmi pole me kunagi saanud!“

G-punkti orgasmini jõuavad naised klassikalise penetratsiooni kaudu harva. 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Chisa imeb kliitorit masseerides kõiki kliitoril asetsevat 8000 närvi.  G-punkti massaažiks on abimees varustatud võimsa mootoriga. Kaks ühes massaaž garanteerib igale naisele võimsa orgasmi kümnel erineval režiimil. 

Top 2: jänkuvibraator kliitori ja G-punkti stimulatsiooniks

VIORA taaslaetav meditsiinilisest silikoonist võimas jänku

Viora on täpselt paraja suurusega: Ø 3.3 x 19.9 cm. Abimees hellitab silma ning masseerib kliitorit ja G-punkti kahe mootori ja kümnel erineval vibratsioonikiirusel, et leiaksid igal hetkel selle täpselt õige. Valmistatud meditsiinilisest silikoonist, mis on intiimpiirkonnale parim võimalik materjal. Lihtne puhastada seebi ja sooja veega.

Top 3: Amazoni kõige enam soovitud geniaalne sekslelu, mis on tihti välja müüdud

Kliitorit limpsiv ja imev sekslelu „No. Seven“

Häid asju ei jätku kauaks ja Amazoni kõige soovitumate sekslelude nimekirjas domineerib geniaalne sekslelu, millel on nii kliitori imemise kui limpsimise funktsioon.

Amazoni kolmas ostetuim sekslelu on lihtsalt geniaalne! 75% naiste orgasmidest on kliitoril.  „No. Seven“ seksikas lelu limpsib ja imeb kliitorit nii nagu ükski mees seda ilma kaelakrambita teha ei suuda. Sõrme või keelega kulub kliitoriorgasmiks 20-40 minutit, leluga vaid mõni minut. Kanna kliitorile veebaasil valmistatud libestit ja lase lõbul alata. Tuhanded naised on lelu oma lemmikuks tunnistanud.

Mida paarid ostavad?

Top 1: „We Love“ Sinu ja Tema paaride vibraator

„We Love“ paaride vibraator masseerib suguühte ajal naise G-punkti ja kliitorit kümnel erineval režiimil vaid puldi nupuvajutusest. Paaride vibraator garanteerib võimsama seksuaalse naudingu ja tugevaima orgasmi mõlemale partnerile. Vibraator on ülimalt paindlik ja sobitub naise kliitorile nagu valatult. Samal ajal on vibraatori teine pool asetatud naise G-punktile ja valmis võimsaks massaažiks. Mehe jaoks on nauding sedavõrd suurem, kuna orgasmini jõudmiseks on just tema see, kes penetreerib tihedamas vagiinas sügavale ja tugevalt G-punktile ning kontrollib partneri massaaži tugevust.

Satisfyer on läbi aegade üks menukamaid naiste ja paaride lemmikuid.  Ja seda seetõttu, et klassikalise vaginaalse penetratsiooni kaudu on naistel väga raske orgasmini jõuda. Õhkstimulatsiooniga kliitori massöör on meeste parim abivahend oma naise rahuldamiseks.

Mida mehed ostavad?

Mehed eelistavad diskreetseid mastrubaatoreid. Amazoni TOP listis domineerib taaslaetav, vibreeriv mastrubaator, mis pakub meestele täiesti uutmoodi seksuaalset naudingut.

„WINKI“ vibreeriv mastrubaator kallima lingammassaažiks või üksinda hullamiseks

Patenteeritud „Winki“ pakub mehele uutmoodi naudingut. Tema siidiselt pehme meditsiinilisest silikoonist valmistatud keha haarab peenise täielikult oma embusesse. Kulmineeri nauding 10 erineva vibratsioonirežiimiga. „Winki“ on 100% veekindel, USB abil taaslaetav ja võimas.

Kasuta erekteerunud peenisel või erutuse eel koos kallimaga või üksinda. Oma käsi võib ära väsida ja olla eriti rutiinne lahendus. Sex tech tööstus on spetsiaalselt meeste jaoks välja töötanud suuri naudinguid ja vaheldust pakkuvaid mastrubaatoreid: diskreetseid, autentseid, vibreerivaid... kõike, mis kellegi erootikameelt kõditab.

Silikoonist peeniserõngad on mehe parim abivahend erektsiooni pikendamiseks 

Peeniserõngad pikendavad mehe erektsiooni kestvust ning aitavad jagu saada naiste ja meeste vahelisest orgasmilõhest, kus mees saab orgasmi ammu enne naist ja lõbu jääb lühikeseks. 

Peeniserõngas mehe naudingut ei võimenda, küll aga on orgasm sedavõrd võimsam, kui rõngas enne kulminatsiooni eemaldada. Erektsioon on jäigem ja kestab kauem.

Mida eriti ulakad nautlejad ostavad?

Valdav enamus nautlejatest on võrdlemisi konkreetsed ja piirduvad vibreerivate anaaltappidega. Piitsad ja käerauad on vaid julgemate lõbu.

Südamekese kujulise kristalliga anaaltapp

„Snoopy“ vibreeriv anaaltapp 14,5cm

Leia enda ja kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest ning usalda enamuse arvamust. 

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viiteta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee