Repliik

Madis Milling | Austan neid, kes on seda väärt, mitte neid, kes seda nõuavad! 

Madis Milling, riigikogu liige, Reformierakond, 1. juuli 2020 17:41
Foto: Teet Malsroos
Me elame põnevas maailmas. Igaüks võib paisata oma mõttevälgatuse avalikuks ja sinna too jääbki elama. Igal inimesel tekib mõtteid. Mõnikord on nad kantud emotsioonist, mõnikord vihast, mõnikord kadedusest. Ja siis paiskuvad nad eetrisse.

Huvitav, mitu inimest on kahetsenud oma emotsiooni ajel avalikkuse ette paisatud sõnu? Maailmas on enamik inimesi mingil hetkel kahetsenud teineteisele öeldud sõnu ja ka selle eest vabandust palunud.

Mina vabandasin viimati oma lapselapse ees, kellele ma järsult ütlesin. Asi oli veevoolikuga mängimises. Mina ei viitsinud ja tema tahtis. Lihtne. Sain aru, et minus oli viga. Asi laabus - sain märjaks.

Lihtne ei ole aga siis, kui mängu tulevad vabandamised vabandamiste pärast. Trendikad vabandamised - et kui nii praegu Ameerikas tehakse nii, siis teeme meie ka? 

Põnev! Silmakirjalikkus kõige ehedamal moel? Või siiras patukahetsus? 

Olen alati suhtunud enda mängitavasse rollidesse lugupidamise ja austusega. Kui mõni noor Eesti artist suhtus oma tegelaskujusse üleolevalt - eks siis on tõesti põhjust vabandamiseks!

Mujal Euroopas mängitakse juba  ka mängu, mille nimi on BLM  (Black Lives Matter - Mustad Elud Loevad - toim.) tunnustamine.

Minu küsimus – kas poerüüstamisega või ilma?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee