Sisuturundus

Kust saada erilist kodumaist kaupa ajal, mil paljud laadad ei toimu? Fresh.ee toob väiketootjad sinuni! 

Fresh.ee, 1. juuli 2020, 13:40
Veebikeskkond Fresh võimaldab osta Eesti väiketootjate toodangut kodust lahkumata.

Ajal, mil rahvarohkete ürituste toimumine on suve lõpuni piiratud, ei leia mõistagi aset ka suured laadad, kust leiab alati igasuguseid põnevaid ja uusi kodumaiseid tooteid. Fresh.ee viib pakkujad soovijatega kokku!

Inspiratsioon armastatud tänavafestivalist

Kui tavaliselt oleme harjunud väiketootjatega kohtuma laatadel ja tänavafestivalidel, siis nüüd on võimalus toodetega tutvuda ja neid osta ka fresh.ee keskkonnas. „Olles korraldanud Uue Maailma Tänavafestivali ja Kalamaja Päevi, on olnud tore vaadata, milliseid tooteid on väiketootjad valmistanud,” lausub tänavafestivalide korraldaja Raido Jaan Rei. „Need ei ole tavalised asjad, mida saab osta massikaubandusest, need tooted on valmistatud hingega” lisab ta.

Veebikeskkonna loojad soovivad, et lehekülje külastaja tunneks end kui Kalamaja Päevade Tänavaturu e-versioonis. Kokku koondatakse erinevad väikefirmad ja alustavad projektid. „Teame hästi, kui keeruline ja kulukas on uusi tooteid turustada ja tutvustada ning soovime, et vaatamata teadmata ajaks ära jäetud festivalidele jõuaks kodumaine hea ja eriline toode siiski inimesteni,” selgitab Rei. „Me usume, et need tooted on midagi palju enamat kui see, mida pakub tavakaubandus ning loodame siiralt, et oleme abiks väikeettevõtjate ja klientide kokkuviimisel.“

Mitmekülgne kodumaine tootevalik

Fresh.ee tootevalikus on midagi nii meestele, naistele kui ka lastele. Valikust leiab toidukaupu, mis ei vaja eritemperatuuri; väiketootjate kosmeetikat ja koduhooldustooteid; vahvaid mänguasju või väikelastele mõeldud tarbeid. Samuti näiteks loodussõbralikest materjalidest valmistatud korduvkasutatavaid söögiriistu ja joogikõrsi.

Kõik tootjad on valmistanud just seda, mis neil kõige paremini välja tuleb ja mida nad hingega teevad. Tooteid iseloomustavad keskkonnasõbralikkus, looduslikud komponendid, läbimõeldud disain ja personaalne lähenemine. Huvitavaid tooteid leiab nii isiklikuks kasutuseks kui ka põnevaks kingituseks erinevate tähtpäevade puhul.

Väiketootja pakub erilist ja värsket

Erilisus on kindlasti üks peamisi märksõnu, mis iseloomustab nii väiketootjat kui ka tema klienti. Iga Eesti väiketootja tegevus on eriline ning need, kes saavad sellest osa, kogevad samuti midagi erilist. Inimesed tahavad ikka seda, mille saadavus on piiratud. Tunne, et valmistatakse just minu jaoks ning kõik teised ei saagi – nii saab ju eestlastele omaselt naabri natukene kadedaks ajada küll. Selleks ongi loodud Fresh: et tuua inimeste ellu värskust – uute ja huvitavate ning seni kogemata võimaluste näol.

Kaubandusketid ja suured firmad pakuvad meile massitarbekaupu, mis on samuti vajalik. Tõsiasi on aga see, et mis on kõigil ja mida on palju, ei ole enam eriline.

Toeta kohalikku majandust

Kui ostad kohalikult tootjalt, elavdad kohalikku majandust ning sinu tarbimise jalajälg on väiksem. Väiketootjaid võib vaadelda ka kui majanduse alustala – mitmed maailmas väga edukad ettevõtted on saanud alguse perefirmadest. Eestlane on olnud alati töökas ning meid tuntakse ka innovaatilisuse poolest. Selleks, et ägedad ideed ka teisteni jõuaksid, peamegi sina ja mina väikeettevõtjat toetama ning ostma tema tooteid.

Vaata ka Fresh.ee lehelt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee