Eesti uudised

Saate „Olukorrast riigis“ juhid Mäe skandaalist: kui inimene käitub nagu pervert, siis ta ei saa juhtida ühtegi suurt asutust (8)

Ohtuleht.ee, 28. juuni 2020, 15:17
Aivar MäeFoto: Stanislav Moškov
Rahvusooper Estonia nõukogu otsus asuda sel nädalal ahistamissüdistuste alla langenud teatridirektorit Aivar Mäed kaitsma, pahandas Raadio 2 saate "Olukorrast riigis" ajakirjanikke.

"Nõukogu reaktsioon oli üsna leebe, vähemalt esialgu - öeldi, et Mäe ongi selline ülemeelik ja käitub mõnikord joviaalselt ja see on normaalne," vahendab ERR-i uudisteportaal saatejuht Harry Tuule arvamust, et Estonia teatri juhtkonna puhul on ilmselgelt tegu ringkaitsega.

Ta viitas ka sellele, et uuema info kohaselt olevat teatri töötajate usaldusisik käinud juhtkonna jutul ja palunud selle probleemiga tegelda, aga kuuldavasti olevat ta ukselt tagasi saadetud ja öeldud, et see pole teema, millega tegelda.

"Kui inimene on pervert või käitub nagu pervert, siis ta ei saa juhtida ühtegi suurt asutust, ammugi mitte Eesti ühte kõige tähtsamat teatrit. Eesti Ekspressis avaldatud kirjeldustest ilmneb selgelt, et Aivar Mäe on käitunud nagu pervert," leidis teine saatejuht Andrus Karnau, et teatrijuht oleks pidanud juba ise ametikohalt lahkuma.

Samal teemal

28. juuni 2020, 17:41
Seisukoht | Miks ma Aivar Mäed ei usu
27. juuni 2020, 08:30
Naiste tugikeskuse juht Margo Orupõld Aivar Mäe skandaalist: ärge andke hinnanguid, mõelge ja tegutsege sisuliselt
26. juuni 2020, 20:42
Juhtkiri | Estonia teatri nõutu nõukogu
26. juuni 2020, 20:42
Top | Aivar Mäe ja viirus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee