Eesti uudised

Estonia nõukogu otsustas: Onu Heino ajad on möödanik, Mäe läheb puhkusele (6)

LISA KOMMENTAAR

Nipik 29. juuni 2020 08:42
Keskealine Karlsson unustas hetkeks, et ta pole enam Apollonius ja et kõigile ei meeldi tema joviaalsus. Nüüdseks on ta seda kindlasti taibanud. Loodame, et mitte liiga hilja. Teist nii tublit ja võimekat juhti on Estonial raske leida. Kahju, et ei suudetud asja omakeskis ära lahendada, et ajakirjandus on saanud sündmused peenrahaks vahetada.
Murakas 28. juuni 2020 16:09
See lugu on jõudnud faasi, kus süüdistatava süü üle otsustab kohus. Ajalehe kaudu ja anonüümselt ei mõisteta kedagi süüdi, seda tehakse kohtus tõendatud faktide alusel! Kohtuliku uurimise protsessiks peavad solvatud-ahistatud pöörduma vastava uurimisorgani poole ja seda mitte anonüümselt, vaid enda nimega. Miskipärast mulle tundub, et avalikustamist kardetakse, anonüümselt on ju nii hea ajalehele oma üle-elamistes rääkida. Kui solvatud seda ei tee, siis on Mäel võimalik pöörduda kohtusse oma maine kahjustamise ja valesüüdistuste esitamise pärast ja nõuda Eesti Ekspressilt kahjutasu.
Poliitkorrektsus 28. juuni 2020 14:15
Urve Tiidusel on ikka paras kivinägu ees, selle asemel, et tõuseks püsti ja ütleks, mis mees see Aivar Mäe tegelikult on. Endise ajakirjanikuna võiks ta ülejäänud "kivinägudele" selgitada, et tegemist ei ole anonüümsete süüdistustega!
vanamees 26. juuni 2020 22:34
täitsa lolliks läinud. - lastakse küll lahti aga ikka veel õigustatakse - palun lõpetage see piinlik kügelemine - pole Mäe ainus inimene Eestis, kes Lexusesse helistada oskab
leebus ise 26. juuni 2020 21:33
aga miks meile üldse (ooperi-)teater? paneme parem kinni, paneme kõik kinni ja mis kinni ei jää, saab kinni löödud, muidu äkki keegi solvub...
juku 26. juuni 2020 19:05
Onu Heinolikud naljad kadugu, kuid USA jalaga tagumikku naljad on täitsa ok. Vaadata võib rääkida ei tohi.