Rahvusooperi Estonia nõukogu esimees Arne Mikk (keskel) ütles, et käesoleval nädalal ilmunud ahistavad seigad teatris pole kuidagi tolereeritavad.Foto: Robin Roots
Marvel Riik 26. juuni 2020 16:41
„Tulevikus ei hakka enam midagi juhtuma: kõik käivad koridoris ringi süngete nägudega, kedagi ei kallistata, kedagi ei suudelda, sest siis on alati kellelegi võimalus öelda, et kas te näite, mis ta tegi,“ teatas rahvusooperi Estonia nõukogu esimees Arne Mikk pressikonverentsil.

Ajakirjanikud-kaameramehed sätivad ennast Estonia teatri teisel korrusel paika, teatri nõukogu esimees Arne Mikk uurivalt kõike jälgimas. Kõik paigas, annab teatri administratsioonijõud pressikonverentsile stardipaugu. Mikk tõuseb püsti ning hakkab päikseliselt rääkima: „Ma loodan, et tulevikus on nii palju kaameraid kohal ka meie esietendustel, sest lõpuks on Estonia ikkagi selleks, et publikule tuua uusi lavastusi.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Nipik 29. juuni 2020 08:42
Keskealine Karlsson unustas hetkeks, et ta pole enam Apollonius ja et kõigile ei meeldi tema joviaalsus. Nüüdseks on ta seda kindlasti taibanud. Loodame, et mitte liiga hilja. Teist nii tublit ja võimekat juhti on Estonial raske leida. Kahju, et ei suudetud asja omakeskis ära lahendada, et ajakirjandus on saanud sündmused peenrahaks vahetada.
Murakas 28. juuni 2020 16:09
See lugu on jõudnud faasi, kus süüdistatava süü üle otsustab kohus. Ajalehe kaudu ja anonüümselt ei mõisteta kedagi süüdi, seda tehakse kohtus tõendatud faktide alusel! Kohtuliku uurimise protsessiks peavad solvatud-ahistatud pöörduma vastava uurimisorgani poole ja seda mitte anonüümselt, vaid enda nimega. Miskipärast mulle tundub, et avalikustamist kardetakse, anonüümselt on ju nii hea ajalehele oma üle-elamistes rääkida. Kui solvatud seda ei tee, siis on Mäel võimalik pöörduda kohtusse oma maine kahjustamise ja valesüüdistuste esitamise pärast ja nõuda Eesti Ekspressilt kahjutasu.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS