Eesti uudised

VIDEO | Estonia nõukogu Aivar Mäest: selline käitumisviis ei ole kindlasti korrektne (9)

LISA KOMMENTAAR

hull lugu küll: 26. juuni 2020 16:38
kõik istuvad surnumatja nägudega, nagu oleks kodumaa reetmine toime pandud.
Liisu 26. juuni 2020 16:08
No on ikka hellikuteks mindud. Naljast ei saada aru. Kui miski ei meeldi, ega siis ometi midagi ei öelda. "Kannatatakse" vaikselt ja siis hakatakse hiljem ANONÜÜMSELT rääkima, et uihhh, mis toimus, oihhhh, kus ahistas jne. Olukord on ikka täitsa jaburaks läinud. Vastik on, et kaebajad jäävadki anonüümseks. Miks siis ometi???? Kui nii hull oli olukord, siis rääkigu oma nime ja näoga.
Anni 26. juuni 2020 16:02
Nostalgitseme siin, aga see noorem põlvkond on ju meie lapsed ja lapselapsed! Näen sageli noori kohtudes või lahkudes kallistamas. Ka poisid tüdrukuid ja vastupidi. Töökeskkonna kohta ei oska öelda, aga muidu ei näe, et noored tundekülmad oleksid. Ju on ikka asi muus! Aga ajakirjaniku laseks küll lahti. Meil on ikka kohtuvõim enne neljandat võimu. Kui on põhjust, tuleks politseist alustada. Julgust peaks nii palju ikka olema, kui veel pealegi kollektiivne süüdistus!
to Anni 26. juuni 2020 16:30
Asi ei olegi noorte tundekülmuses. Noorte omavahelised esmakohtumised lõpevad tihtipeale kohe samal õhtul voodis. Vb ongi asi selles, et nähakse igasugust tegu ainult läbi sellise prisma. Öeldakse ju, et igaüks näeb teise inimese süüd oma rikutuse piires.
ajuvabadus kuubis 26. juuni 2020 15:53
Vaatasin mõni päev tagasi filmi Stalini surm, seal läks rahvavaenlasteks tembeldamine nii kaugele, et isegi mees (Molotov) oma naise (Poliina) kohta näitas näpuga, et kuritegelik element ja kiitis heaks tema arreteerimist. Ajalugu kordub.
lilli 26. juuni 2020 15:50
asi läheb ikka aina jaburamaks, et isegi naljakas pole enam.
Suhtlemine, kätlemine jne.. 26. juuni 2020 15:01
Nüüd käib elu äppides ja virtuaalmaailmas, isegi jutt on läbi näppude ja meeleoluväljendused on tujukujudena esitatud. Teater saab balletti esitada kriipsukujudena ekraanilinal, siis pole raske ja odava töö tegijaid lavale vajagi.
Kõik on muutunud 26. juuni 2020 14:26
Kui paarkümmend aastat tagasi oli töökollektiiv nagu sõpruskond, ja püsiti ühes töökohas kuni pensionini, siis uue põlvkonna tulekuga see enam nii pole. Vähenenud on lojaalsus, töökaaslastega väljaspool tööd ei suhelda, tööl on lihtsalt töökaaslased, mitte midagi enamat. Selge see, et siis ju ka ei talu, kui keegi 'võõras' tuleb midagi isiklikku ütlema. Veelgi enam, kui ta julgeb puudutada, läheb asi kriminaalseks. Tööl pole vaja enam mingit huumorit ega lahedat meeleolu. Ainult keskealised ja vanemad igatsevad veel taga midagi isiklikumat.
arvaja 26. juuni 2020 14:03