Maailm

ÕNNETU TRUMP: üks pauk tuleb teise järel 

Tõnis Erilaid, 25. juuni 2020 21:28
Donald TrumpFoto: ZUMA Wire / Scanpix
Suvel ei möödu pea nädalatki, mil poelettidele ei paiskuks paljastusraamat president Donald Trumpi enda või tema pere enam-vähem räpastest telgitagustest. Juuni algul paljastati esileedi Melania Trumpi varjatud saladused. Sel nädalal ilmus endise julgeolekunõuniku John Boltoni teos, millest selgub, et Trump ei tea riigijuhtimisest ega välispoliitikast midagi. 28. juulil tahab kirjastus Simon and Schuster avalikustada kogu Trumpide perekonna salatud elu, kirjutab New York Times.

Kirjastuses on juba müügivalmis teos nimega „Too Much and Never Enough: How My Family Created the World`s Most Dangerous Man“, eesti keeles „Ligikaudu liiga palju, aga ikka vähe: kuidas mu pere kasvatas kõige ohtlikuma mehe maailmas“. Teose autor on Donald Trumpi vanema venna tütar Mary L. Trump, kelle meelest on president ohuks maailma tervisele, sotsiaalsele ja majanduslikule julgeolekule. Naine paljastab ka selle, et ta andis juba varem salaja New York Timesile informatsiooni oma onu pattudest – näiteks maksupettustest ja muudest rahaasjadest ning toimetanud ajalehele ka oma väiteid kinnitavaid dokumente. Business Insider väidab, et raamatus on pildikesi ka sellest, kuidas Donald kiusas oma Alzheimerit põdevat isa.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.06.2020
Donald Trumpi endine nõunik paljastas: USA president uskus, et Soome kuulub Venemaale, ja palus Hiinalt abi valimiste võitmiseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee