Krimi

Kaitsja vaidlustab Liina Bahovski vahistamise riigikohtus 

Siim Randla, 25. juuni 2020, 07:32
Liina Bahovski ja Martin Bahovski.Foto: 2 x Facebook
Kaitsja vaidlustab oma abikaasa Martin Bahovski pihta kogemata lasknud, tapmiskatses kahtlustatava naise vahi alla võtmise riigikohtus.

Liina Bahovski sõnul mängisid nad 18. mai õhtul kodus mängu, mille käigus ta sihtis relvaga oma abikaasat. Kirbule võetud inimene peab rahulikuks jääma ja kui ta seda ei suuda, siis suunatakse toru kõrvale ja vajutatakse päästikule. Väidetavalt oli aga napsu võtnud naine unustanud, et relv on laetud ja lasi kogemata mehe pihta. Kaitsja Jugans Grossmann lisab, et Liina Bahovski mängis mängu Snake Drill, mida abikaasa oli varem talle õpetanud ja mida nad olid varem korduvalt mänginud. Seekord mängis seda mängu Liina üksi, märkis ta. Prokuratuur kahtlustab Liinat tapmiskatses ja kohtu loal on ta võetud vahi alla.

Grossmann palus eelmisel esmaspäeval Talllinna ringkonnakohtul naise vahi alt vabastada ja määrata talle elukohast lahkumise keeld. Advokaadi hinnangul polnud tulistamine tahtlik kuritegu, vaid toimus ettevaatamatusest. Tallinna ringkonnakohus kaitsja kaebust ei rahuldanud.

Grossmanni sõnul otsustab ta riigikohtusse pöördumise pärast kohtumist Liina Bahovskiga. Tänaseks on kaebus valmis tehtud.

Samal teemal

15. juuni 2020, 11:53
Naine selgitab laskeinstruktorist mehe tulistamist: relvamäng läks käest ära!
23. mai 2020, 20:29
Raskelt vigastada saanud laskeinstruktor Martin Bahovski on paranemas
20. mai 2020, 14:55
PILDID SÜNDMUSKOHALT | LASUD KODUSEINTE VAHEL: vahistati naine, keda kahtlustatakse laskeinstruktorist abikaasa tulistamises

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee