Eesti uudised

Aivar Mäe: „Ma ei ole kunagi soovinud kedagi alandada ega panna end ebaväärikalt tundma.“

Ohtuleht.ee, 24. juuni 2020 10:50

5 KOMMENTAARI

e
eakaaslane TlnN / 24. juuni 2020 20:01
Kahju küll, kui asi on nii suureks puhutud, et rikutakse inimese elu ära. Aivarit küll ei tunne, aga olen teda eakaaslasena ikka juba Vitamiini ajast n-ö teadnud - on ju kohe näha, et tegemist on lõbusa ja heatahtliku mehega ... Võib-olla noorem põlvkond on nii hellikud, et issand jumal, kui keegi mees tähelepanu pöörab, siis on kohe ahistaja, shovinist või seksist! Ma ei saa aru - nõukaajal kasvanud naisena on selline käitumine, kui mees naisele tähelepanu pöörab, pigem kompliment ju - mitte iial ei lõõpinud ega teinud mees komplimente (ka n-ö vastavaid) naisele, kes ei meeldinud!
k
Kole küll/ 24. juuni 2020 18:37
...kui enam naljast aru ei saada!?
e
Eh/ 24. juuni 2020 15:04
Kui tegu on sõnadega, siis on ikkagi väga lihtne öelda otse näkku, et selline asi ei sobi. Ka külaliste ees. Ja kui ise ei julge, on alati inimesi, kes julgevad. Ei juhtu julge vastuütlejaga mitte midagi hullu. Ning võib kindel olla, et see enam ei kordu. Aga kui vaikselt vastu itsitad, siis kordub. Sõnad võib täislasvanud inimene andeks ka anda. Kui aga on tegemist füüsilise lähenemisega, on asi märksa tõsisem (va muidugi esietenduse igivanad traditsioonid).
f
24. juuni 2020 16:08
Füüsiline lähenemine on samuti täiesti erinev - kas läheneja tahab lihtsalt hea tundega ja rõõmust kallistada, musitada, patsutada või tahab teist allutada, halvustada või pahatahtlikult tegutseda ning kõik sõltub ka vastaspoole valulävest ses suhtes, heatahtlikkuse ja nalja taluvusest, nende tõlgendamisest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee