Maailm

Inglismaal jäävad pärast juuli algust suletuks veel kümned ettevõtted 

Toimetas Reti Jõerand, 24. juuni 2020 09:46
Foto on illustratiivne.Foto: Pixabay
Inglismaa valitsus on näiteks pubidele ja juuksuritele andnud loa end 4. juulil taasavada. Siiski on paljud ettevõtete omanikud pettunud, kuna nendel kästakse uksed kinni hoida, vahendab BBC

"See oli šokk. Ma saan aru valitsuse loogilistest argumentidest, kuid isiklikult tundub see mõte väga ärritav ja pettumust valmistav," ütles Adam Grant, tätoveeringukunstnik ja Tattoo UK stuudiojuht Uxbridge'is.

Grant oli väga pettunud, kui kuulis, et juuksurid saavad salongid  4. juulil avada, kuid tätoveerimissalongid peavad jääma suletuks.

 Peaminister Boris Johnson ütles teisipäeval parlamendile, et valitsuse rahvatervise eksperdid teevad koostööd nende sektoritega, mis peavad jääma suletuks, et need asutused muuta võimalikult turvalisteks. Eesmärk on need avada niipea kui võimalik. 

Hetkeseisuga on Inglismaal pärast 4. juulit veel suletud kümned ettevõtted: ööklubid, kasiinod, keeglirajad ja uisuväljakud, siseruumides olevad mängualad, spaad, küünte- ja ilusalongid, massaaž, tätoveeringu ja augustamise stuudiod, spordisaalid ja tantsustuudiod, ujulad ja veepargid ning näituse- ja konverentsikeskused.