Krimi

Laagna teel surmaavarii põhjustanud juht sõitis 200 kilomeetrit tunnis (1)

Toimetas Triinu Laan, 22. juuni 2020 14:05
Foto: Kenno Soo
Laupäeva õhtul toimus Tallinnas Laagna teel enne Mustakivi silda raske liiklusõnnetus, milles hukkus kaks inimest. Õnnetuse põhjustanud 20aastane juht oli kaine, kuid kihutas 200 km/h.

"Haiglas tehtud analüüsid narko- ega alkoholijoovet ei tuvastanud. Juhtunu osas alustasime kriminaalmenetlust ja praeguseks kogutud andmetel oli õnnetuse hetkel BMW kiirus 200 km/h," teatas ringkonnaprokurör Diana Helila.

Pühapäeval oli 20aastane juht meedikute jälgimise all, esmaspäeval kuulavad politseinikud ta üle ning talle esitatakse kahtlustus.

Samal teemal

"Homme esitab prokuratuur kohtule taotluse mehe vahistamiseks, sest meie hinnangul on mees ohtlik ning vabaduses olles võib ta jätkata kuritegude toimepanemist," lisas Helila.

Praegustel andmetel on haiglas raskes seisus 32aastane naine, kes õnnetuse hetkel bussiootepaviljonis seisis. Haiglas viibivad ka Volvos sõitnud reisijad, kõrvalistmel sõitnud 57aastane naine on üliraskes seisus.

20aastane mees sõitis laupäeval sõiduautoga BMW tagant otsa ees liikunud sõiduautole Volvo. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Volvo vasakule haljasalale ja BMW paremale vastu esimeses sõidureas sõitnud Fordi ning seejärel läbi bussiootepaviljoni. Ford omakorda paiskus vastu ees liikunud Toyotat. Autodes oli kokku kaheksa inimest, nendest viga sai viis.

Sündmuskohal suri 61aastane naine, kes oli seisnud bussipaviljonis. Fordi juht suri saadud vigastustesse pühapäeval haiglas. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee