Foto on illustratiivne.Foto: Pixabay
Toimetas Reti Jõerand 21. juuni 2020 19:11
Saksamaal Stuttgartis on hakanud 100 kuni 200 liikmelised inimeste kambad linna rüüstama. Näiteks on öötundidel ära lõhutud kesklinna kaupluste vaateaknad ja politseisõidukid, vahendab BBC.

Saksa politsei teatel sai Edela-Saksamaal vägivalla ajal vigastada rohkem kui tosin politseinikku. Twitteris on jagatud ka videolõike, milles on näha, kuidas inimesed kesklinnas kauplustes vandaalitsevad ning politseisõidukite suunas  suuri kive ja muid esemeid loobivad.

Kokku on rüüstatud 9 kauplust ja 40 on saanud kahjustada.

Stuttgarti politsei sõnul algas rahutus pärast seda, kui politsei kontrollis ühte narkojuhtumit. Olukord eskaleerus pärast seda, kui 17aastane isik toodi ülekuulamisele seoses väidetava narkokuriteoga , ütles linna politsei asepresident Thomas Berger.

Lõpuks osales mässus 400–500 inimest, kes kõik asusid politseinikke ründama. Väidetavalt olid paljud mässulised kapuutsiga ja maskeeritud. Politsei president Frank Lutz arvas, et olukord on viimase kolme kuni nelja nädala jooksul muutunud pingelisemaks. 

Kommentaarid  (1)

Miks on Eestis hea elada? 21. juuni 2020 23:09
Sest eestlased on rahulikud ja kogune kampadesse märatsema ja lõhkuma. Selleks, et see nii ka jääks, on vaja, et siia ei tuleks temperamentsemaid ja teistsuguse mõttemaailmaga inimesi liiga palju.

SISUTURUNDUS