Eesti uudised

FOTOD | Roolijoodik sõitis maasturiga teelt välja, masinas sai viga seitse inimest 

Toimetas Eigo Kaljurand, 21. juuni 2020 12:39
Avarii Lääne-VirumaalFoto: Kaspar Pokk
Eile 23.30 paiku juhtus raske avarii Lääne-Virumaal Patika külas, kus juhtimisõiguseta ja alkoholijoobes 22aastane mees kaotas lauges kurvis sõiduauto Nissan Patrol üle kontrolli ja paiskus põllule. Kokku sai viga seitse inimest, neist kuus viidi haiglasse.

Sündmuskohal selgus, et Nissani maastur oli teelt välja sõitnud, üle katuse rullunud ja esimese otsaga kraavi paiskunud. Päästjate, meedikute ja politseinikute saabudes oli auto esimene ots kraavi põhjas, tagumine aga taeva poole.

Sündmuskohalt toimetati sõidukis viibinud kaasreisijad, 33aastane mees, 27aastane naine, 28aastane mees, 18aastane mees Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ning sõiduki juht ja kaasreisija, 17aastane noormees Rakvere Haiglasse. Üks autos viibinutest pääses niivõrd kergelt, et pärast esmaabi andmist lubati ta kodusele ravile.

Nissani roolis oli 22aastane mees, kellel puudub juhtimisõigus ning oli enne rooli istumist alkoholi tarvitanud. Avarii juhtus kitsalt ja kurvilisel kruusateel. Väidetavalt paluti juhti, et see ülejäänud seltskonna Tapale koju viiks.

Samal teemal

21.05.2020
FOTOD | Laagna tee liiklusõnnetuse hukkunute arv suurenes: haiglas suri üks vigastatud autojuhtidest
20.05.2020
FOTOD | Kolm politseibussi ja kiirabi: Tartus sai ristmikul toimunud avariis viga mootorrattur