Müstika

Horoskoop 22.–30. juuni 

Naisteleht, 22. juuni 2020 03:00
Foto: depositphotos

JÄÄROled kärsitu ja tunned alatihti, et pead kõike sada korda ütlema, enne kui keegi sind kuulab. Lase auru välja, ära noki oma kaaslaste kallal, sest ka nemad võivad lõpuks plahvatada. Küll näed, et hoopis see, kui oled rahulik, mõjub teistele inimestele ligitõmbavalt ja innustavalt.Pane tähele! Rahaasjus lähtu nüüd vanasõnast «Tark ei torma». Mõne aja pärast näed oma võimalusi hoopis teises valguses ja langetad märksa mõistlikumaid otsuseid.

SÕNNOled praegu stabiilne ja tugev, sul on energiat ja tegutsemistahet. Peamine on, et sa ei kaota fookust, vaid seisad mõlema jalaga maa peal ning ajad oma rida. Kui hakkad teiste arvamuse pärast liiga palju muretsema, kaotad mõttetult energiat.Pane tähele! Kommunikatsioon on ülitähtis, paari nädala jooksul toimub olulisi vestlusi. Kallid inimesed võivad olla tähtsate muutuste faasis. Väldi arrogantsust, ära suru teistele oma arvamust peale.

KAKSIKUDKui sa oled mai lõpupäevadel sündinud Kaksik, on eeloleval nädalal sulle varuks omajagu romantikat. Naudi! Juunis sündinud peaksid aga arvestama väikese võimaliku möödarääkimisega lähedaste ringis. Segadus pole õnneks pikaajaline.Pane tähele! On aeg teha tähtsaid otsuseid, kuidas oma sissetulekuid kasutada. Võimalik, et oled ajaga hooletult ümber käinud, sest ei tea, millele peaksid pühenduma. Tähelepanu tuleks pöörata turvalisusele.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee