Krimi

POLITSEI MANITSEB: öörahu kehtib ka puhkuse ajal, arvestage oma naabritega 

Johanna-Kadri Kuusk, 16. juuni 2020 11:22
Politsei ja Päästeamet ühised kontrollkäigud nõustamaks ja teavitamaks Tallinna piirkonna kortermajade inimesi oma vara ja elu kaitsma.Foto: Stanislav Moshkov
Politsei tuletas sotsiaalmeedias inimestele meelde, et öörahu kestab tööpäeviti kell 22-6 ning reedeti ja laupäeviti 24-7. Viimaste ööpäevadega on ööragu rikkumistest teada antud mitukümmend korda.

„Kuigi on puhkuste aeg, ei pruugi puhkus olla naabril, kellele ei pea meeldima öine vali muusika või peo kära. Eile hilisõhtul ja täna öösel teatati öörahu rikkumistest lausa 30 korral,“ jagas politsei teisipäeval Twitteris.

Näiteks tõid nad ühe juhtumi Astangult, kus korduv uksele koputamine ei aidanud. „Politseiametnikud pidid öösel ajutiselt ühel korteril lausa elektri välja lülitama, sest korterist tulev muusika oli nii vali, et politseiametnike ukse taga koputamist ei kuuldud või siis ei tahetud kuulda,“ teatasid nad ja palusid kõigil oma naabritega arvestada.

Samal teemal

04.06.2020
VANALINNA ELANIK: „Noored paarid tulevad jutuga, et tahaks romantikat teha ja üüriks korteri üheks ööks. Järsku ilmub romantikute juurde aga kamp kaaslasi. Hommikuks on korter täis oksendatud!“
04.06.2020
Juhtkiri | Külaliskortereid on ka vaja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee