Maailm

PEDOFIIL VAIKIB: Madeleine McCanni arvatav röövija keeldub küsimustele vastamast 

Toimetas Juhan Mellik, 17. juuni 2020, 15:13
Christian Brückner.Foto: Itaalia politsei/Scanpix
Korduvalt karistatud lapsepilastaja, keda kahtlustatakse inglise tüdruku Madeleine McCanni röövimises 13 aasta eest, keeldub advokaatide sõnul igasugustest ütlustest.

Saksamaa uurijad usuvad, et Christian Brückneri nimeline pervert tappis tüdruku juba õige pea pärast seda, kui ta Portugalis asuvast hotellitoast kaduma läks. The Times kirjutab, et mees keeldub kommentaaridest, kuna süüdistajatel peab olema kõigepealt vettpidavaid tõendeid tema seotusest.

„Härra Brückner ei ava praegu kaitsjate nõuandel oma suud,“ lausus meest esindav advokaat Friedrich Fulscher. „See on üsna tavaline käitumisviis. Riigi ülesanne on tõestada, et kahtlusalune viis kuriteo täide.“

43aastane kahtlusalune viibib hetkel vangis seoses uimastikuritegudega, samuti uuritakse teda seoses vägistamisjuhtumiga Portugalis aastal 2005. Väidetavalt kahtlustatakse teda veel mitme lapse kadumises.

Esimest korda sattus sakslane uurijate tähelepanu alla aastal 2013, kui nad teda põgusalt küsitlesid. Ekspertide hinnangul võis see olla saatuslik viga, kuna mees võis seejärel hävitada kõik viimsedki asitõendid kuriteost.

Suurbritannia meedia väitis vahepeal, nagu oleksid Saksa uurijad teavitanud McCanni vanemaid tüdruku surmast. Kate ja Gerry McCann teatasid seepeale avalduses, et nad pole saanud mingisugust sellekohast infot. 

Samal teemal

17. juuni 2020, 19:56
Madeleine McCanni vanemad: meie pole tütre surmateadet saanud!
16. juuni 2020, 13:07
Madeleine McCanni vanematele teatati, et nende tütar on surnud
15. juuni 2020, 17:30
Kas McCannidel on viimaks lootust saada teada tõde kadunud tütre Madeleine'i kohta?
11. juuni 2020, 16:39
UUS JUHTLÕNG: kas Madeleine McCanni röövis pedofiilist sakslane?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee