Maailm

Silja Europa esimesel eriolukorra järgsel kruiisil läks tapluseks: hommikul olid kajutite uksed mõlgitud ja veretilku täis 

Toimetas Madleen Vapper, 14. juuni 2020 15:58
Silja EuropaFoto: Teet Malsroos
Sel reedel alustas peale eriolukorra lõppu esimene Silja Europa 22tunnine kruiis. Kruiis ei kujunenud aga mitte rahulikuks lõbureisiks vaid ohtlikuks tapluseks.

Iltalehtiga suhelnud reisija rääkis kuidas peale kruiisi esimese paari tunni möödumist läks tema kajutikoridoris lahti kaklus. Reisija sõnul lendasid koridorides kajutite ja inimeste poole potid või muud klaasist esemed. Ta ei julgenud kruiisi vältel oma kajutist lahkuda.

"Umbes kaheksa ajal õhtul algas kohutav karjumine ja kaklus. Kuulsin, kuidas seal klaasesemed lendasid. Käisin koridoris olukorda vaatamas ja ühte naist oli klaasiga visatud. Teda oli rünnanud keegi täiesti tundmatu inimene. Selline madin jätkus kogu öö."

Reisija ütleb, et kaklus nende koridoris oli juba päris suur, kuid infopunktist öeldi talle, et kaklus toimus ka laevarestoranis. Tema sõnul jätkusid kaklused kogu öö. Hommikul olid kajutite uksed mõlgitud ja veretilku täis.

Laeva külastasid laevapolitseinikud ja hiljem ka Tallinna politsei.

Tallink Silja kommunikatsioonidirektor Marika Nöjd kinnitab Iltalehtile, et 22tunnine kruiis oli rahutu: "Öösel toimusid mõned kaklused, mis said lahendatud."

Nöjdi sõnul sai üks inimene vigastada ning teda ravitakse Tallinnas. Rünnakud lahendati Tallinna politseiga. "Kakluses osalejad on Tallinna politsei vahi all," ütleb Nöjd.

Kommunikatsioonidirektor pole selle kruiisi kohta klientide tagasisidet saanud. Nöjdi sõnul käitus enamik reisijaid hästi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee