Maailm

TÄIELIK LAHUTUS! George Floydi tapnud politseiniku naine tahab ka nimemuutust 

Toimetas Juhan Mellik, 9. juuni 2020 15:58
Lillesülem George Floydi pildi ees. Foto: EPA/Scanpix
Mustanahalise George Floydi tapnud ning sellega üle kogu Ameerika rahutused vallandanud politseinik peab pühkima suu puhtaks igasugusest perekondlikust toetusest – lisaks lahutusele soovib tema abikaasa ka, et tema perenimi muudetaks endiseks.

Kellie Chauvin tahab, et teda ei seoks tema endisest Minneapolise politseinikust eksmehe Derek Chauviniga absoluutselt mitte midagi. Lahutuspaberid andis naine sisse juba 28. mail ehk täpselt päev enne seda, kui Floydi oma põlve all surnuks kägistanud Chauvin astus kohtu ette, kus talle ja veel kolmele politseinikule esitati süüdistus teise astme mõrvas.

CNN kirjutab, et Kellie ei ütelnud täpselt, millist perenime ta endale saada soovib. Enne pea kümme aastat kestnud abielu tunti naist ka nimede all Kellie Thao ja Kellie Xiong. Hmongi rahvusesse kuuluv naine on sündinud Laoses, kuid jõudis Ühendriikidesse siis, kui tema pere põgenes pagulaslaagrist.

Oma nüüdseks juba endise mehega tutvus Kellie arstikeskuses töötades – tulevane vägivallatseja tõi sinna ühe kahtlusaluse enne trellide taha toimetamist tervisekontrolli.

Mingisugust avalikku pöördumist Floydi surma suhtes pole naine teinud, kuid tema advokaatide sõnul on ta toimunust ülimalt endast väljas. Samuti soovib Kellie õigust talle ja Derekile kuulunud kinnisvarale.

Samal teemal

09.06.2020
Ku Klux Klani kohalik juht sõitis autoga Virginia protestijate sekka
09.06.2020
Kohus määras George Floydi tapmises süüdistatavale politseinikule piraka kautsjoni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee