"Õhtusöök staariga" lokaalis Suveterrass, elukutselised suunamudijad Juhani Särglep ja Katri Palm; Õhtulehe veebi loovjuht Anu SaagimVideo: Rauno Vahtre
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina 13. juuni 2020 22:39
Seekord tšillime Tallinna ühes popimas meelelahutuskohas Suveterrass, külalisteks kutseliste puhkajate paarike. Katri Palm ja Juhani Särglep reisivad mööda maailma, peatuvad tasuta parimates hotellides ja jagavad kõike seda oma sotsiaalmeediakontodel. Kadestamisväärne elu, kas pole? Kuidas võtta, sest seekord pööras noorte elu ja plaanid pea peale üleöö lahvatanud pandeemiapaanika. Nad jäid sundpuhkusele Austraaliasse ja pääsesid kodumaale alles mõni päev tagasi. 

Katri ja Juhani edu sai alguse 2015. aasta paarinädalasest reisist Dominikaani Vabariiki. Ühe šiki hotelli poolt tuli pakkumine sõita puhkama ja seda ka oma sotsiaalmeedia kontodel eksponeerima. Pikemalt kõhklemata otsustas paarike minna. 

Dominikaanist tagasi jõudes oli noortel hulk videoid ja pilte. Juhani monteeris kogu materjali kokku ja Katri otsis taustaks muusika. Ta leidis ühe Saksamaalt pärit muusikaprodutsendi loo. Selleks, et seda videot kasutada, tuli muusikult loomulikult luba küsida. Juhani tegi video valmis ja saatis produtsendile vaatamiseks. Muusik oli rahul ja arvas, et sellest võiks sündida ühine projekt. Tal olid ka kanalid, mille kaudu video suurema vaatajakonnani jõudis. Ja nii see avapauk tehtud oligi. Video läks üles Youtube’i.  

Ka Instagramis suurenes paari populaarsus alates Dominikaani tehtud reisist. Pärast Dominikaani olid sihtkohtadeks California ja Tai. Katri hakkas kirjutama hotellidele, kas oleks võimalik tasuta ööbimine, kui nad kohapeal kauneid pilte ja videosid teevad. Ühel hetkel näkkaski. Nii sai alguse Juhani ja Katri koostöö hotelliketiga Four Seasons. Nad toodavad neile maailma eri paigus kuuluvatest hotellidest reklaamvideoid ja postitavad Instagrami isuäratavaid pilte.

Juhani käis vahepeal end täiendamas ka Balti filmi- ja meediakooli audiovisuaalse meedia erialal. Katri töötas varem rõivapoes, kuid jättis töö, kuna reisimine võttis suurema osa ajast. Katril on suurepärane maitse moe vallas ja tänaseks on saanud temast ka selles valdkonnas üks jälgitavamaid suunamudijaid.

Vaadake ise, paar aastat tagasi kutsusin Katri koos Juhaniga Humanassse, ülesandeks riietada nii mind, kui endid moodsalt, kuid odavalt. Vaata videot SIIT!

Tõepoolest, sotsiaalmeedias ringi vaadates tekib mulje, et need kaks ilusat inimest elavad justkui ideaalset elu. Tegelikult on reisisellide teekonnal nii mõndagi juhtunud. Vahel põnevat, vahel hirmuäratavatki. Justkui noaga lõi selga ka koroonaviirus. Noored jäid lõksu Austraaliasse, kust pääsesid tagasi kodumaale alles loetud päevad tagasi. 

Vaata videointervjuud!

Pikemat intervjuud Katsi ja Juhani põnevast elust, loe Õhtulest juba uuel nädalal.

"Õhtusöök staariga" lokaalis Suveterrass, elukutselised suunamudijad Juhani Särglep ja Katri Palm Foto: Rauno Vahtre

Nautisime kena õhtupoolikut noortega Tallinna praeguses kuumimas meelelahutuskohas Suveterrass.