Krimi

KAMPADE LÖÖMINGU LÕPPMÄNG: 19aastane nooruk sõitis autoga otsa kolmele kaklejale (3)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 8. juuni 2020 13:25
Foto: Kaspar Pokk
Pühapäeva varahommikul sai pisikesest Toila alevikust koht, kus põrkusid ida ja lääs. Nimelt oli kaks seltskonda valinud just selle koha isiklike arvete klaarimiseks. Rusikad lasti käiku ja tuline kaklus lõpes alles siis, kui üks noormees autoga kaklejatele sekka sõitis.

Viru ringkonnaprokuratuuri abiprokuröri Sergei Listovi sõnul sai korrakaitsjate andmetel kõik alguse sellest, kui Toilasse kogunes üks Ida-Virumaa ja üks Lääne-Virumaa seltskond, et üheskoos omavahelisi erimeelsusi klaarida. 

„Umbes kuni viieteistkümnest agressiivselt meelestatud noormehest koosneva seltskonna konflikt arenes edasi ning kaks seltskonnas viibinud meest asusuid omavahel kaklema, peagi sekkus kaklusesse ka kolmas mees,“ selgitas Listov.

Üks kõrvalseisev 19aastane noormees sõitis lõpus sõiduautoga Volkswagen Golf kolm kaklejat maha, et löömingut lõpetada. Kõik kolm kaklejat said selle tagajärjel viga ja viidi Ida-Viru keskhaiglasse.

„Üks on lubatud kodusele ravile ja kaks viibivad veel haiglas, kuid nende seisund ei ole raske,“ ütles Listov ning lisas, et sõidukit juhtinud noormees oli juhtunu ajal kaine.

Täpsemad asjaolud selguvad kriminaalmenetluse käigus. Kriminaalmenetlus on hetkel alustatud paragrahvi alusel, mis käsitleb sõidukijuhi poolt liiklusnõuete ja sõiduki käitusnõuete rikkumist ettevaatamatust. Sellise teo eest võib oodata rahaline karistus või kuni kolmeaastane vangistus. Menetlust viib läbi Ida prefektuur ja juhib Viru Ringkonnaprokuratuur.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee