"Särtsuminutid" - Anu Saagim; Tiit Trofimov
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina 8. juuni 2020 06:30
Jätkame hommikuste särtsuminutitega, mis paneks mühinal voolama teie elumahlad, parandaks rühti ja trimmiks lihaseid. Väiksemate hädade puhul pole mõtet esimese asjana vohmida sisse medikamente, vaid praktiseerida hoopis puhastavaid ja värskendavaid harjutuste seeriaid. Nii võib suve nautida heas vormis ja rõõmsas tujus.  

Täna arutame igavikulisel teemal, miks oma mehega hakkab naisel õhtuti pea alati valutama, aga võõra mehega mitte? 

"Suhtes peab miskit ikka väga valesti olema, kui naisel hakkab igal õhtul pea valutama," arvab joogaguru Tiit Trofimov. "Inimesed ei julge probleemile või närusele suhtele otsa vaadata. Suhe võib lihtsalt juba ammu läbi olla, aga seda ei soovita näha."

Kui oled oma partneriga aastaid koos, siis sellest koosolemisest kujuneb ju rutiin? "Sel juhul tuleb appi võtta abivahendid. Seksida köögis, vannitoas, õues," on Tiidul vastus tagataskust võtta. Sellest rääkisime ka oma reedeses rosinas, mida näed SIIT!

Täna näitame aga harjutust, mis avab kõri tšakrad. Harjutus on tulnud Hatha joogast ja nõuab rahulikku keskendumist. Selles asendis tuleb jälgida, mis tekitab enim ebamugavust. Tuleks lõdvestuda sellesse ebamugavusse. See toob ka rahu kogu kehasse. 

Vaata täpsemalt videost! 

"Särtsuminutid" - Anu Saagim; Tiit Trofimov (Rauno Vahtre)

 

 

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
  • võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99