Sisuturundus

5 põhjust, miks sel suvel puhata V Spaahotellis 

V Spaahotell, 12. juuni 2020, 16:27
Foto: Rene Türk
Saabunud on suur suvi ning enamikel meist algab sellega puhkuste periood. Kindlasti ei maksa kurvastada, et tänavu nii palju kaugetesse riikidesse reisida ei saa, sest ka Eestis saab puhata välismaa vääriliselt. Seda tõestab imeline Lõuna-Eesti ja Tartu koos oma põnevate võimalustega. Siinkohal toome välja viis head põhjust, miks võiks sel suvel puhata Tartus asuvas V Spaahotellis.

1. Otsid põnevust perele, suveromantikat või lihtsalt lõõgastust? V Spaahotellis leiab igaüks oma!

V Spaahotelli meeskond on kokku pannud mõnusad pere- ja spaapaketid nii seiklusjanulistele kui ka lihtsalt spaahuntidele. Põneva muuseumikülastusega perepakettidele on juba vaikimisi sisse arvestatud ka kaks kuni 15aastast seiklejat!

Valikut on neilegi, kelle hing ihaldab hoopis romantilist puhkust kahele. Esimesed südant kiiremini põksuma panevaid hetki saad tunda juba Deluxe tuppa sisenedes. Romantiline klaasseina ja mullivanniga tuba on tõeline meeleolutõstja!

Luksuse järele ihalevale puhkajale mõeldud 68 ruutmeetri suurused päikesepoolsed sviidid pakuvad erilist avarust ja mugavust ning vannitoa hiiglaslik mullivann on justkui privaatse mini-spaa eest!

Suvine Tartu on imeilus ning täis rohkelt avastamisrõõmu! Pärast seiklemist on perfektne valik sättida sammud spaasse, kus mõnusalt lõõgastuda: saa osa erinevatest saunarituaalidest ja naudi ilma välimullivannis, olgu teine vihmane või päikseline!

Hea soovitus! Ära venita puhkuse planeerimist pikale, sest hetkel on mitmed populaarsemad spaapaketid suurepäraste hindadega! Ole #tartumaine – Uinu tartumaisuses!

Foto: Rene Türk

2. Parim ilm ja rohkelt elamusi on alati garanteeritud!

V Spa vee- ja saunamaailm kihab elamustest, kus kõigest ei jõua üheainsa külastusega osa saadagi. Tänavusele kevadele omane rahulik ja vaikne periood ei puudutanud spaakeskust, kus vahepealne aeg möödus agaralt uuendustöid tehes. Seetõttu tasubki kaasa haarata oma kõige kallimad ja tulla üheskoos V Spa vee- ja saunamaailma avastama!

Spaakeskuses ootavad sind 11 sauna ja veesilma ning põnevad atraktsioonid igas vanuses pereliikmele. See kõik teeb V Spa ideaalseks puhkusesihtkohaks! Kui Eesti suvele just kindel olla ei saa, siis V Spa ilmateade lubab püsivalt vähemalt 30-kraadise õhutemperatuuri kõigile spaasõpradele. Mõnus, kas pole?

Foto: Rene Türk

3. Erilised hoolitsused nii kehale kui meelele

Kui sinu jaoks on keeruline spaasid külastades valida hoolitsust, siis ei tee V Spa Heaolumaailm olukorda kergemaks. Heaolumaailma valikust leiab enam kui 80 hoolitsust, mis on inspireeritud maailma looduse mitmekesisusest. Seetõttu võib avastada lisaks traditsioonilistele klassikalistele massaažidele ja näohoolitsustele põneva vaheldusena ka näiteks näomassaaži külmade lusikatega, Vana-Eesti massaaži või ka näiteks hiinapärast Tui Na massaaži.

Ideaalse valiku tegemisel aitavad sind Heaolumaailma professionaalid, et hoolitsus osutuks täpselt selleks, mida vajad.

4. Tartu parim choice ja elevust tekitav mullitee V Café’s

Tartu #1 restoran Joyce on juba omaette põhjus, miks Tartut külastada. Palavalt armastatud restorani suvisest menüüst leiab oma lemmiku igaüks.

Tõelisi maitseelamusi pakkuvad signatuurkokteilid ja -mokteilid on muutnud Joyce’i ka linna üheks popimaks kokteilikohaks, mille suveterrassil sumedat õhtut nautida. Terrass ise on juba mainimist väärt selle ilmastikukindluse pärast – ka vihmasel ja tuulisel päeval on võimalik nautida õues olemist soojal ning tuule- ja vihmakindlal terrassil. Valides spaapaketi koos õhtusöögiga, on sulle maitseelamus Joyce’is juba vaikimisi garanteeritud.

Foto: Lauri Laan no@no.ee

5. Tartu on imeline puhkusepaik

Juba laulusõnad on nimetanud Tartut Eesti kauneimaks linnaks ning küllap ei ole sellega eksitud. Tartu kesklinn on kompaktne, et teha seal mõnus jalutuskäik, mille järel Raekoja platsil kohvi ja lõunat nautida. Kulgemine Toomemäel, Supilinnas või Emajõe ääres pakub tõeliselt meeleoluka elamuse! Muide, viimastel aastatel on ka Emajõe äärne eriti kihama löönud ning seal on üsna palju melu. Kultuurinautlejad käivad kindlasti ära Eesti Rahva Muuseumis ning lastega pered uudistavad meeleldi Tagurpidi maja ja AHHAA Teaduskeskust.

Suvi on korda läinud, kui oled vähemalt ühe mõnusa nädalavahetuse Tartus V Spaahotellis veetnud! Ärka tartumaisuses! #tartumaine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee