Eesti uudised

ÕL VIDEO | Õhtulehe meelelahutuskompass: kus saab Tallinnas pärast koroonakriisi suve nautida? 

Märt Niidassoo, Hindrek Pärg | Video: Erki Pärnaku, 5. juuni 2020 12:00
Foto: Erki Pärnaku, Märt Niidassoo
Kuigi suurem koroonapaanika on möödas ning elu pealinnas ja ka mujal Eestis liigub vaikselt normaalsuse poole, on see suvi teistest paljuski erinev. Kas ja kus on võimalik sel suvel Tallinnas pärast tööd maha istuda ja veidi sõpradega juttu ajada? On veel midagi lahti? Neile küsimustele vastamiseks tulebki appi Õhtulehe meelelahutuskompass.

Alustame ringkäiku Tatari tänavalt. Neli aastat tagasi tituleeris Eesti Ekspress Tatari tänava veel homokultuuri epitsentriks. Nüüdseks on mitmed kohad kas uksed sulgenud, veidi uues rüüs või vahetanud asukohta, aga igav siin kohe kindlasti ei hakka. Muuhulgas leiab siit legendaarse, 24 tundi lahti oleva Peekri baari, mis on näiteks telemees Urmas Eero Liivi lemmikkoht. Ning kuigi Söögiplatsi burksi enam ei saa, toidab Loca varaste hommikutundideni tühjasid kõhtusid edasi.

Balti Jaama turu ümbrus on ajaveetmispaigaks paljudele noorema põlvkonna esindajatele. Kui teid ei meelita linnakeskkonnas pikniku pidamine, siis võib Sveta baaris nautida mitmekülgset kultuuriprogrammi, odavat õlut ning noorte Soundcloudi räpparite joviaalseid hõiskeid.

Vaata videot ning saa teada, kus saab veel Tallinnas ööelu nautida!