Eesti uudised

Alaealised avastasid soodsa võimaluse end segamatult purju juua – Airbnb korterites

VANALINNA ELANIK: „Noored paarid tulevad jutuga, et tahaks romantikat teha ja üüriks korteri üheks ööks. Järsku ilmub romantikute juurde aga kamp kaaslasi. Hommikuks on korter täis oksendatud!“ (3)

Kristiina Tilk, 4. juuni 2020 21:00
PEAVALU: Noored on leidnud endale lühiajaliste rendikorterite näol soodsa paiga, kus segamatult pidu panna. Majanaabrite jaoks on sellised üritused aga korralik peavalu, sest noorukid rikuvad valju muusikat kuulates ning trepikodades lärmates öörahu.Foto: PantherMedia/Scanpix
Väikesest kiirrendikorterist sajab öö hakul trepikotta omavahel tülitsedes 15 noort. Kõik silmini purjus ja otsustavad arveid klaarida. Noormehed lähevad pärast seda, kui naabrid ähvardavad politsei kutsuda, ise majast välja. Kramplikult viinapudeleid pihus hoidvad alaealised tüdrukud nii lihtsalt alla ei vannu: rendipind andvat õiguse olla ja jääda. Nad kantakse õue üle õla visatult nagu jahukotid. 

Vanalinnas elav Nele (nimi muudetud) ütleb, et reeglina majutuvad tema kõrvalkorteris – mida naaber lühiajaliselt välja üürib – turistid. Enamasti paarikaupa, vahel suurema perega. Kõik on olnud viksid ja viisakad. Kes on peatunud pikemalt, on käinud teinekord end isegi naabritele tutvustamas. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.05.2020
Vanalinna Seltsi liige: olen külalistele tunde selgitanud, et koridoris ei suitsetata ja prügikott ei käi ukse taha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee