Maailm

KOKAIINIPAKID MUNANDITEL: Hispaania narkokullerid kukkusid haledalt vahele 

Toimetas Juhan Mellik, 3. juuni 2020 17:31
Kokaiini võib avastada kõikjalt, ka suguelundite küljest. Foto: AP/Scanpix
Hispaania politsei võttis seoses narkokuritegudega vahi alla kaks meest. Nad jäid vahele sellega, et olid kleepinud kokaiinipakid püksi oma munandite külge.

Mehed äratasidki korrakaitsjates kahtlust sellega, et nad kõndisid ebaloomulikul moel – tänu varjatud pakenditele oma püksis. Telegraph kirjutab, et 23aastane ja 24aastane mees, kelle nimesid pole avaldatud, reisisid Valencia linnas taksoga, kui masin peeti kinni kontrollpunktis, mis pandud püsti koroonaepideemia ohjeldamiseks riigis.

Samal teemal

Neil paluti väljuda sõidukist. Üks politseinik pani seejärel tähele, et üks kahtlusalune kõndis kummaliselt ning tema suguelundite all paistis kahtlane muhk. Korrakaitsjad asusid meest läbi kompima ning avastasid musta kleeplindiga kinnitatud pakikese.

Põhjalikum otsing tõi päevavalgele, et mehed vedasid kokku 1,4 kilo kokaiini, osa sellest oli peidetud nende pagasisse. Laadungi koguväärtus tänaval ulatunuks 70 000 euroni. Kahtlusalused olid saabunud Mallorcalt ning plaanisid minna Madridi rongi peale.

Range karantiinikord on muutnud elu Hispaania narkokaubitsejate jaoks raskemaks. Peidetud uimasteid on leitud nii näomaskidest kui seest õõnsaks tehtud raamatutest. Märtsikuu esimese kahe nädala jooksul langes kuritegevus kogu riigis 75 protsendi võrra.

Samal teemal

22.05.2020
Eriolukord mõjutas ka Eesti narkoturgu: hinnad tõusid, tarvitajate hulk vähenes
19.05.2020
300 KILO HEROIINI! Myanmari politsei tabas ajaloolise uimastisaagi