Poliitika

VIDEO | Kõlvart ühendab asutusi: Tallinna TV saab osaks linnakantseleist 

Johanna-Kadri Kuusk, 3. juuni 2020 09:56
Mihhail KõlvartFoto: Martin Ahven
Iganädalasel Tallinna linna pressikonverentsil osaleb kolmapäeval linnapea Mihhail Kõlvart ning abilinnapead Aivar Riisalu ja Vadim Belobrovtsev. Kohal on ka Tallinna Ettevõtlusameti juhataja Kairi Vaher 

Samal teemal

Kõlvart meenutas, kuidas ta oli aasta tagasi otsustanud, et Tallinna linna juhtimissüsteem vajab muutusi. „Meie eesmärk ei ole ilusad numbrid Exeli tabelis, vaid tallinlaste huvid. Kui me räägime süsteemist ja linnaelanikele teenuste osutamist, siis on kõige olulisem nende efektiivsus ja kvaliteet,“ sõnas ta ja lisas, et selle eesmärgi saavutamine on jagatud kolme etappi. Esimene neist on sihtasutuste ja ettevõtete võrgustiku korrastamine.

Kõlvart rõhutas, et sellega hakkasid nad tegelema juba enne kriisi ja seal ei olnud algselt eesmärk suureks kokkuhoiuks. „Esimene sihtasutus, millest ma tahan rääkida, on Tallinna Televisioon. Teadaolevalt eelmisel aastal lahkus TTV telekanalina vabalevist ja samas juba siis ütlesime selgelt välja, et me ei loobu sellest ressursist ja potentsiaalist ehk nendest inimestest. Teeme nüüd koostööd erasektoriga. Näeme, et see on õnnestunud,“ rääkis Kõlvart ja lisas, et kui TTV kulud on linnale sellega vähenenud, siis vaatajanumbrid on kasvanud.

Järgmise etapina soovib Tallinna linn ristmeedia kaudu ühendada linna erinevaid väljaandeid, mille eesmärk ei ole Kõlvarti sõnul kokkuhoid, vaid koostöö ja sünergia. „Tallinna Televisioon ühineb linnakantseleiga,“ teatas meer.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee