Eesti uudised

Vägistamise kohta valetanud tallinlanna mõisteti tingimisi vangi: „Poleks uskunud, et nii läheb.“ (4)

Helen Mihelson, 1. juuni 2020 20:05
Illustreeriv foto. Foto: Vida Press

Kohus mõistis tingimisi vangi tallinlanna, kes valetas politseiuurijatele korduvalt, et teda uimastati ja vägistati. Tegelikult veetis naine aega armukesega, kellest sai hiljem valede paljastamisel oluline lüli. „Muidugi ma õppisin sellest,“ ütles naine pärast süüdimõistvat otsust pisarsilmi. „Ma tõesti poleks uskunud, et nii läheb.“

Sündmused rullusid lahti veidi enam kui aasta tagasi, 10. märtsi õhtupoolikul, mil politsei sai ärevakstegeva väljakutse. Teataja sõnade kohaselt oli teda mõni tund varem, keset päist päeva uimastanud võõras mees. Seejärel olevat mees viinud ta Stroomi keskuse kõrval asuvasse korterisse ja seal naise vägistanud.

See ei ole info, millele politsei reageeriks kergekäeliselt. Kolmekümnendates naise juurde saadeti patrull ja kiirabi, kes vaatasid naise tervis üle ja võtsid esmased ütlused.

Kuid juba siis tundus sündmusele reageerinud meedikutele, et midagi selles loos ei klapi. Naine oli kummaliselt rahulik, miski tema olekus ei viidanud äsjasele läbielamisele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.05.2020
EBAÕIGLUS? Mary Krossi valeütluse andmise kriminaalasi lõpetati, ent jalgrattalt kukkunud noor naine mõisteti sama asja eest kohtus süüdi
10.12.2019
Eesti Ekspress: dokumendid näitavad Mary Krossi juhtumis prokuröri ja kohtuniku ükskõiksust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee