Mõnele mehele teeb mõnu, kui tema tuppa tungivad matšeetedega mehed. Foto: TASS/Scanpix
Toimetas Juhan Mellik 29. mai 2020 14:37
Austraallasest mees üritas viia näitlejate abil ellu oma seksuaalfantaasiat – paraku murdsid selle jaoks palgatud mehed sisse hoopis valesse majja ning tekitasid paksu pahandust.

Uus-Lõuna-Walesi osariigis elaval mehel oli kange tung, et keegi seoks ta kinni ajal, mil ta kannab aluspesu – ning asuks siis teda luuaga nüpeldama. Oma iha rahuldamiseks nõustus ta maksma kahele Facebooki kaudu leitud mehele 5000 Austraalia dollarit (pea 3000 eurot) – seda tingimusel, kui ründajad on „tõeliselt head“.

Paraku kolis pikantsete elamuste otsija natuke aega enne suursündmust ligi poolesaja kilomeetri kaugusele kodust minema, unustades sellest teavitada oma palgalisi. Pahaaimamatud abilised tungisid niisiis juba majja, milles elasid hoopis teised inimesed.

BBC kirjutab, et kui uus elanik märkas eelmise aasta juulikuu varahommikul äkitselt oma köögis süttinud valgust, siis arvas ta, et see on üks sõber, kes käib iga päev hommikukohvi tegemas.

„Kao minema, liiga vara on!“ torises mees võõrastele sissetungijatele. „Kas sinu nimi on Kevin?“ küsisid külalised vastu.

Alles seejärel pani mees tule põlema ja avastas ehmatusega, et tema voodi ääres seisavad kaks matšeetedega varustatud meest.

Kohaliku meedia teatel taipasid mehed kohe oma viga. Üks neist ütelnud „Vabandust, semu!“ ning surunud ehmunud majaelaniku kätt. Seejärel sõitsid mehed õigele aadressile. Endale nüpeldajad tellinud pervert tegi köögis veel mune, peekonit ja nuudleid, kui peagi saabus politsei ning võttis palgalise paari vahi alla.

Kohtunik leidis, et nende käitumine ei olnud tahtlik. „Nad kandsid matšeetesid kas rekvisiidina või kui abivahendina, mida kasutada seksuaalfantaasias,“ lausus kohtunik. Lisaks olnud fantaasia täpselt kirjapanemata ning põhinenud vaikival kokkuleppel.

„See oli äriline kokkulepe, et siduda kinni aluspükstes poolalasti mees ning peksta teda luuaga,“ lausus ühe kinnipeetud mehe advokaat Terrence Leroy. „Sissetung majja toimus ilma soovita ähvardada.“

Kohus leidiski nüüd, et Sydneyst seitsmetunnise autosõidu kaugusel läänes Goolgowi linnas toimunud vahejuhtum polnud kuritegu, vaid äärmiselt ebaõnnestunud katse viia ellu seksuaalfantaasiat. Õigusemõistja leidis ka, et veidratest asjaoludest hoolimata kohtlesid sissetungijad ehmunud meest viisakalt.

„Nad olid viisakad ja austavad,“ tsiteerib Buzzfeed juhtumiga tegelenud kohtunikku.