Krimi

Ontlik Mustamäe nooruk juhtis rahvusvahelise haardega uimastikaubamaja (1)

Eesti Ekspress, 27. mai 2020 07:58
Foto: Andres Putting / Ekspress Meedia
Mustamäel koos emaga elav Paul Martin Korp sai hea õppimise eest iga kuu vanavanematelt taskuraha, oli tugev reaalainetes, võttis kitarritunde ning hoidis selle kõige kõrvalt garaažiboksis kilode kaupa uimasteid ja tahtis luua kogu Eestit haaravat narkomarketite võrgustikku.

2019. aasta kevadest kanepit, MDMAd, amfetamiini, kokaiini, LSDd ja isegi Xanaxit müüv noormees oli välja töötanud inimvahendajateta pimepeidikutel põhinev narkoäri, kus kliendil pruukis vaid mõnes Tallinna pargis õigetel koordinaatidel sõrmed mulda lükata, kui maapõuest ilmus välja fooliumpakike.
 
Mullu 17. juuni pärastlõunal panid narkopolitseinikud Tallinnas käed raudu 22aastasel uimastitarvitajal ja pisidiileril Lauril (nimi muudetud- toim.), kes ostis samuti oma kauba Korbilt ja oli nõus narkopolitsei valve all Korbi tabamiseks tellimusi jätkama. Clabee varjunimeall toimetav Korp jäi politseile vahele neljandal katsel, kus politsie üllatuseks oli tüüpilise narkodiileri asemel tegemist õblukese, tumeda pea ja prillidega noormehega, kes oli aasta varem 32. keskkooli lõpetanud, astunud TTÜsse, kuid viibis parajasti akadeemilisel puhkusel.
 

„Luua kohalike marketite võrgustik, mille ainsateks tarnijateks oleme meie, kasutades ära oma praegusi kontakte, oskusi ja kapitali – eraldades end taolistest tegevustest peaaegu täielikult aga suurendades oma praegust käivet tohutult,“ avastati noormehe telefonis failist „Frantsiisiäri + bränd“.
 

Samal teemal

25.04.2020
Vahetult pärast MM-finaali kulla kokaiini vastu vahetanud brasiillane: tarvitasin hommikul, lõunal ja õhtul, kuni kaotasin kõik
22.04.2020
Eriolukord mõjutas ka Eesti narkoturgu: hinnad tõusid, tarvitajate hulk vähenes
20.04.2020
Noorelt surnud „Videviku“ näitleja ja tema pruut olid narkosõltlased