TAEVAS ON IMESID TÄIS: Taevalaotuses toimub asju, mida on raske ette kujutadagi. Tehnoloogiliselt peenemad lendobjektid võivad ilmuda pilvena ja haihtuda nagu võluvitsa väel. «Ent kohtumine maavälisega jätab alati jälje. Kui see muud ei anna, siis muudab elu vaatevälja laiemaks. Muudab selle broadway’ks,» ütleb ufouurija Igor Volke. Foto: Stanislav Moshkov
Sirje Presnal 28. juuni 2020 19:30
Miks tundmatud objektid meie õhuruumis liiguvad? Kas need koguvad kindlat infot või tulevad meile hoopis midagi teada andma? Ufoloog Igor Volke selgitab.

Miks tundmatud objektid meie õhuruumis liiguvad? Kas need koguvad kindlat infot või tulevad meile hoopis midagi teada andma? Ufoloog Igor Volke selgitab.

On 2. märtsi pärastlõuna aastal 2020. Esimese klassi tüdruk Nora sõidab bussiga kesklinnast koju Koplisse. Ilm on ilus, päike hakkab tasakesi õhtusse laskuma. Nora tuleb bussist maha ja jalutab kodu poole. Päris kodu lähedal kougib kotist välja telefoni, et emale helistada, kui järsku märkab pea kohal midagi kummalist – taevas hõljub helitult helendav valguskera.Nora räägib, et ehkki vastu päikest, oli kummaline kera ja seda ümbritsev sinakas-rohekas halo hästi näha. «Olin nii põnevil!» on tüdruk veel praegugi elevust täis. «Võtsin telefoni ja jooksin paremasse kohta, kus pilti teha. Jõudsin viimasel hetkel! Nägin, kuidas see järsku majade taha kadus. Kui olin teise pildi ära teinud, seda enam taevas ei olnud.»Noral õnnestub saada tundmatust lendavast objektist kaks täiesti korralikku kaadrit.

Üks objekt ufode perestMida Nora Tallinnas keset päeva siis nägi? Moodne tehnika on nii mitmekesine, et vägisi tekib mõte: äkki oli tegu mõne drooni või muu imevidinaga?Et tegemist oli reaalse objekti, mitte kujutluspildi või optilise illusiooniga, tõendab keskkonnaanomaaliate uurija Igor Volke sõnul asjaolu, et Nora nähtud valguskera jäi täpselt sellisena ka pildile – kõigepealt kera, siis pilt.«Kui näed mingisugust asja ja pole kindel, kas see asi on keskkonnas või su peas, tõmba korraks käega üle silmade,» õpetab Igor. «Kui objekt ei kao, on olemas ja püsib, on see keskkonnas. Sest vahel võivad tõepoolest tekkida nägemispildid – pareidoolia.»Nora kirjeldused objekti liikumise kohta viitavad sellele, et tegemist ei ole drooni, signaalraketi või muu inimese loodud seadeldisega.Järelikult on tegemist nähtusega, mille tarvis on kõige laiemalt kasutusel väljend «orb» – see on üks objekt ufode suurest perekonnast.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (2)

lilli 29. juuni 2020 12:07
järelikult, mitte juudid, vaid eestlased on äravalitud rahvas, siin sünnib enim imelapsi, maailma kuulsuste juured on eesti mullas, ufod on meid sihiks võtnud, no väga tore.
Eestlased joovad liiga palju ning seetõttu näevad ka igasuguseid tulnukaid. Deliirium... 6. juuli 2020 08:32

SISUTURUNDUS