ÜLIVÕIMED ON NORMAALSUS: «Valguslapsed näevad eeterlikku maailma, näiteks vaime, valgusolendeid, maaväliseid eluvorme nii selgelt, nagu mina näen sind siin. Neil võib segi minna, kes on inimene, kes mitte,» kirjeldab Amaryllis valguslaste olemust.
Pille Riin Pilv 30. mai 2020 19:30
Just Eestisse sünnib eriti palju uue ajastu ülitundlikke lapsi. Ühed neist räägivad juba põngerjaeas detailselt oma kosmosekomandeeringutest, teised mängivad haldjatega ja kolmandad teavad väga täpselt, mis juhtub homme või järgmisel nädalal.

Just Eestisse sünnib eriti palju uue ajastu ülitundlikke lapsi. Ühed neist räägivad juba põngerjaeas detailselt oma kosmosekomandeeringutest, teised mängivad haldjatega ja kolmandad teavad väga täpselt, mis juhtub homme või järgmisel nädalal.

Kolme uue ajastu lapse − valguslapse ema Adeline Virve Amaryllise sõnul ei hooma täiskasvanute generatsioon veel, kes meie alla on kehastunud. «Need tundelised ja võimekad lapsed on uue, vägeva tulevikutsivilisatsiooni loojad.»Kui Amaryllis esimest korda lapseootele jäi, ütles tema vaimne õpetaja, selgeltnägija Kristiina Raie, et sündimas on väga kõrge võnkesagedusega ja nii-öelda uusima energiaga laps – valguslaps.Valguslapse sünd tõi naisele kaasa kolmanda silma ülikiire aktiveerumise, täieliku auratransformatsiooni ja terve jada paranormaalseid kogemusi. Algas õpetlik valguslapsega koos kasvamise aeg, mil Amaryllis jõudis äratundmisele, et tema selle elu missioon on olla valguslastega perede toetaja-juhendaja. Tänu isiklike katsumuste läbimisele oskabki ta nüüd nõu anda murelikule emale, kes näeb kodus viirastusi või kogeb paranormaalseid nähtusi. Samuti tunneb ta ära, kas perre on sündimas indigo-, vikerkaare-, valguslaps või hoopis keegi muu – nad kõik on täiesti erinevad.

Suur helendav energia20. sajandi teises pooles hakkasid selgeltnägijad üle terve maailma täheldama, et järjest enam sünnib lapsi, kelle auraväljas domineerivad indigo ja violetne. See tähistas uue ajastu laste esimese põlvkonna tulekut, kellest esimesed olid indigolapsed, neile järgnesid kristall- ja vikerkaarelapsed, sekka veidike tähelapsi. Alates 2014. aastast hakkas sündima uue ajastu laste teine põlvkond – täiesti uue, suure helendava energiakehaga valguslapsed.Amaryllis selgitab, et indigolapsed on vanade süsteemide lammutajad, reformaatorid ja teerajajad – nendeta ei olekski olnud võimalik kõrgema energeetilise tasemega lastel sündida, sest eelnevalt tuli tõsta teadlikkust ja hakata muutma iganenud süsteemi.Kristall-lapsed on rahuhoidjad, lepitajad, äratajad, puhastajad. Vikerkaarelapsed tervendajad ja planeedi ning inimkonna terviklikkuse hoidjad. Tähelapsed toovad meile aga teavet kõrgemate tehnoloogiate kohta, meenutavad meile kosmilist tõde ja Algallikate tarkusi.«Aastatel 2000–2012 valitses planeedil segane olukord ja inimkonna saatuse osas oli palju lahtisi otsi,» jutustab Amaryllis. «Sel ajal kehastus Maale lisaks eelnevatele uue ajastu lastele ka palju üleminekuajalapsi, kelle energiaväljad särasid küll juba teistmoodi kui varasematel lastel, kuid mitte veel nii eredalt kui valguslastel. Üleminekuaja lapsed on vaprad hinged, kes segasel perioodil tulid meie planeedi energiaid stabiliseerima ja harmoniseerima.»

Edasi lugemiseks: