Eesti uudised

Raskelt vigastada saanud laskeinstruktor Martin Bahovski on paranemas (1)

Toimetas Eigo Kaljurand, 23. mai 2020 20:29
Relv (pilt on illustratiivne)Foto: Teet Malsroos
Esmaspäeva õhtul tulistas Harjumaal Salmistu külas joobes naine oma laskeinstruktorist abikaasat Martin Bahovskit. Tema vend Erkki Bahovski ütles laupäeval, et Martin on vaikselt paranemas.

"Täname kõiki, kes elavad kaasa Martini käekäigule ja kes oma abi on pakkunud. Praegu on põhjust olla ettevaatlikult optimistlik - Martin räägib ja käib ning tema mõistus on korras, kuid paranemine võtab veel aega. Ka koer Ruger on leidnud endale ajutise uue kodu, kuid loomulikult loodame teda peagi näha peremehe juures," kirjutas sotsiaalmeedias Martin Bahovski vend Erkki.

Kolmapäeval võeti tulistamises kahtlustatav naine kohtu loal vahi alla. „Inimene, kes tarvitab alkoholi ja kelle valduses on relvad, võib olla ettearvamatu ja ohtlik,“ tõdes Põhja ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Katrin Paesoo nädala keskel.

„Sel põhjusel pidasin vajalikuks taotleda kohtult luba kahtlustatava vahistamiseks. Kohus pidas kogutud tõendeid hinnates seda põhjendatuks ja naine võeti eeluurimise ajaks vahi alla,“ selgitas Paesoo.

Samal teemal

20.04.2020
PILDID SÜNDMUSKOHALT | LASUD KODUSEINTE VAHEL: vahistati naine, keda kahtlustatakse laskeinstruktorist abikaasa tulistamises