Eesti uudised

Tanel Kiik: mina elan Helmete väljaütlemised üle, aga pereliikmed võtavad neid valusalt (10)

LISA KOMMENTAAR

Vassijad ei saagi üle saama 24. mai 2020 11:38
Kiik: "Tegelikult peetakse seda debatti nii Eestis kui ka maailmas siiani. Ka Euroopas on riike, kes soovitavad maske pigem mitte kanda.." Kes Eestis peavad siiani seda debatti? Kas see debatt endiselt mõjutab elanikele jagatavaid soovitusi? Millised riigid millistel põhjustel soovitavad maske pigem MITTE kanda? Proovisin siis oma käel ja leidsin paar üksikut riiki (UK, DK). Nad on põhjendanud oma mittesoovitamist sellega, et maskid jääks kättesaadavaks tervishoiutöötajatele! Ükski teine TA ei väida, et mask ei kaitse nagu meie TA seda tegi ning jättis enda teada, et neist oli puudus
Karl Kuld 24. mai 2020 11:55
Kiik: "Mask on ikka sekundaarne kaitsevahend. Haigena kodus püsiv ja raviarsti juhiseid täitev inimene on ohutum kui too, kes käib kaitsemaskiga avalikus kohas, kuigi teab, et peaks tegelikult olema kodus." Kas see ongi debatt? See inimene on kõige nakatavam 24-48 tundi enne seda kui tal tekivad mingidki sümptomid ja ammugi pole tal selleks ajaks mingeid raviarsti juhiseid.. See on tegelik tüüpolukord, kus viirus levib. Ametnik ei tohiks anda lühinägelikke-desinformeerivaid kommentaare oma eelarvamuste ja vigade õigustamiseks. Imelik, et veel kaks kuud hiljem see jätkub.
Anne 23. mai 2020 17:34
Üks äraütlemata tubli noor inimene ja austustvääriv minister. Kiidan!
Tubli! 23. mai 2020 14:31
Ole tugev! Ei ole sinu valija aga kaine mõistus võidab. Ära anna alla!
Kurjami leib 23. mai 2020 09:23
Ekre ainult seda ootabki, et neid mõnitatakse, nad saavad sellest uut jõudu, et teistele halvasti öelda ja kurja teha!
EKRE ajab õiget asja 23. mai 2020 11:56
...et omaaegsed riigikahjurid lõppude-lõpuks avalikustada. Eliit väriseb praegu kõvasti ja sellest nende ka äge vastupropaganda.
uku 25. mai 2020 08:34
Ekrelastel on kohe vesi ahjus, kui neid nende oma sõnavaraga kostitada. Korduvalt nähtud.
fffff 23. mai 2020 09:15
Vaeseke, tema pere elab nüüd tõsist häda üle! Huvitav, mida nad siis küll teevad, kui tõsine häda on käes!!
Tädi Maali 23. mai 2020 08:48
Härra Kiik, aga kas Te pole kunagi mõelnud, kuidas Helmedele ja nende pereliikmetele, sõpradele ja tuttavatele mõjuvad Reformierakonna ja Sots.dem. aastapikkune mõnitamine? Teie ju ise soovite valitsuses olla, siis neelake alla ka Teie kohta käiv klriitika, või valitsus peab laiali minema ja Teie kaotate ka ministri tooli!
tõeline pale 23. mai 2020 17:57
Peale Helmete ja nende kamba ei kasuta keegi nii räigeid väljendeid, lausa ebatsensuurset sõnavara ja ei solva ega mõnita sel viisil. See on tõesti vaid kaabude firmamärk ja seega ei ole mõtet uliseda, kuidas neid, õnnetukesi, solvatakse.