Krimi

Mees kohtles jõhkralt kassi ja postitas video sotsiaalmeediasse (1)

Toimetas Triinu Laan, 21. mai 2020, 17:49
Foto: Kaader videost
Neljapäeval hakkas sotsiaalmeedias levima kaks videot,  milles ühes lööb mees kassi rusikaga ning teises viskab looma aknast välja. 

"Joodikust sadistinärakas piinas taas kaamera ees looma!" kirjutas loomakaitsja Heiki Valneri Facebookis. "Sedapuhku sai rusikaga mööda hambaid tema kiisu. Teises klipis viskab ta loomakese lihtsalt räämas talukese aknast õue. Mees filmib seda uhkelt ja jagab Facebookiski."

Viljandi politsejaoskonda laekus loomapiinamise kohta täna ka avaldus ning politsei alustas toimepandud süüteo tõttu menetlust. 

Foto: Kaader videost

„Täna päeval laekus politseile teade, et veebis näidati videoülekannet, kus Viljandimaal väärkohtles mees üht kassi. Politseile on see mees varasemast alkoholiprobleemide tõttu tuttav ning nii teati kohe, millisele aadressile asja kontrollima minna," kommenteeris Õhtulehele Viljandi politseijaoskonna vaneminspektor Taavi Hüva. 

"Kohapeal selgus, et raskes joobes mees oli löönud kassi, kes kuulub mehe kõrvaltalus elavale lähedasele. Mees ise selgitas oma tegu sellega, et kass olla kuldnokkade pesi rüüstanud ning seepärast ta nõnda vägivaldselt kassi suhtes ka käitus," lisas Hüva. 

Politsei viis mehe kainenema ning alustas toime pandud süüteo tõttu menetlust. Ühtlasi teavitas politsei juhtunust veterinaarametit, kes kontrollib lähiajal koha üle ning otsustab, mil moel saaks nende talumajade juures liikuvate koduloomade ohutust edasiselt paremini tagada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee