Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

„KOLMAS POOLAEG“ | Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik: kriisi kogu mõju saab selgeks ehk aasta jooksul 

Ohtuleht.ee, 21. mai 2020 15:42
Kristjan Tiirik pärast oma viimast mängu Tammeka särgis. Aasta oli siis 2016.Foto: Aldo Luud
Õhtulehe jalgpalli-podcast„Kolmas poolaeg“ esimeseks eriolukorra järgseks külaliseks oli Tartu jalgpalli suurkuju ja JK Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik, kes rääkis, kuidas Tammeka koroonakriisi üle elas. Samuti tuli jutuks Tartu jalgpalli olukord laiemalt ning Tiirik avaldas, millise hinde annaks Taaralinna vutiklubide omavahelisele läbisaamisele. Küsimusi esitas Kaspar Koort.

Samal teemal

Tiirik tunnistas, et eriolukord tuli nii kiiresti peale, et mingit kriisiplaani neil esimese hooga ei olnudki. Oma tegemistes lähtuti valitsuse, jalgpalliliidu ja kohaliku omavalitsuse suunistest ning mindi üle distantsõppele. „Praegu võib öelda, et kui vaadata suurel ajaskaalal, siis õnneks pole paus liiga pikk olnud. Kui seal sees olime, siis tundus küll, et venib ja venib,” tõdes Tiirik.

Kriis on mõistagi löönud Tammekat ka rahaliselt, kuid kui suures ulatuses täpselt, on tegevjuhi sõnul veel vara hinnata.

„On liikmeid, kes on lepingu lõpetanud, samuti neid, kellele oleme kriisi ajaks teinud soodustusi. On mõned toetajad, kes on pidanud oma toetusest loobuma. Vaatame kuu korraga. On ka ettevõtteid, kes meid praegu toetavad, kuid ega keegi ei oska öelda, milline see täpne mõju majandusele saab olema,” nentis Tiirik.

Esindusmeeskonna mängijad said tema sõnul kriisiga kenasti hakkama, ning keegi talle ei helistanud, et kurta, kui üksik ta on. „Arvestades võimalusi sotsiaalmeedias ja virtuaalmaailmas, siis päris üksi ei pidanud keegi olema,” usub Tiirik.

Kristjan Tiirik pärast oma viimast mängu Tammeka särgis. Aasta oli siis 2016. Foto: Aldo Luud

Samal teemal

20.10.2020
„KOLMAS POOLAEG“ | Jürgen Henn koondise peatreeneri kohast: minuga pole räägitud
18.07.2020
„KOLMAS POOLAEG“ | Eesti rannajalgpalli juht: millalgi toimub Pärnus MM, see on selge
05.05.2020
ESKIIS | Selline hakkab välja nägema kauaoodatud Tartu jalgpallihall
28.04.2020
„KOLMAS POOLAEG“ | Sergei Pareiko värvikas karjäär: kohtumine Putiniga, piiriületus 20 000 dollariga ja liigne emotsionaalsus