Sisuturundus

Vürtsikad seksiasjad, mida mehed naiselt voodis ootavad 

Must Panter, 21. mai 2020 16:12
Foto: Must Panter
Aastal 2020 on ajast ja arust hoida kinni 50ndate arusaamast, et naine peab voodis keskenduma kõigele sellele, mis tema mehele meeldib. Durexi poolt läbi viidud uuringutest selgus, et paarisuhetes olevatest naistest leidis 61%, et seks on üsna hea. Samas 80% meestest olid oma kallima ühistest kireaktidest vaimustuses. Väike lõhe on meeste ja naiste vahel sees, mis viitab, et naised pühenduvad voodis liialt meestele, ent vastu sama palju ei saa. 79% paaridest ei ole rahul sellega, kui kaua nende kireakt kestab.

Kui sind natukenegi huvitab, mida mehed naiselt magamistoas ootavad, siis siin on sinu võimalus – üllata oma kallimat uute trikkide läbi ägeda sekspommina.

Ta tahab, et sa võtaksid initsiatiivi

Paaride teraapiates on üks sagedasemaid meeste etteheiteid oma naise apaatsus. Mees peab ise huvi näitama, aga sellega kaob tunne, et härra on temakese jaoks ihaldusväärne ja külgetõmbav. Asi võib ju tehtud saada, ent mehes tekib aja jooksul tühimik. Ja oi kui põnev see on, kui siis võõras naine järsku huvi üles näitab.

Kuidas huvi üles näitamine käib?

Klassikaline viis paarisuhetes on oma kallimat suudelda ja silitada voodisse minnes või siis hommikul ärgates. See aga muutub rutiinseks ja särtsutuks. Usume, et kõik naised on vähemalt korra proovinud seksika pesuga signaali välja saata. Musta Pantri perenaine Inna proovis esimest korda 21aastasena tutikas punases seksikas pesus toas ringi käies oma kallimas huvi tekitada. Komplimente tuli palju, aga teleka vaatamine ei lõppenud. Tuli keha kinni katta ja hommikust sööma hakata. Läks veel aastaid, enne kui tekkis arusaam, mida edasi teha, kui seksikas pesu on juba selga pandud. Pesust üksinda on vähe. Victoria’s Secret püüab endiselt võluda seksika pesuga, ent nende populaarsus on mugava (igava) pesu kõrval kahanemas, sest naised on pettunud. Naine, pane ise telekas kinni, võta tal käest ja näita, mis sul mõttes on! Mehed reageerivad selgetele sõnumitele, mitte peentele vihjetele. Mehed naudivad vägagi silmadega, ent tee puust ja punaselt selgeks, miks see sul seljas on! Täna on eriti rallikate sekspesude ostjad pigem mehed. Mehed naudivad kõike visuaalset. See, mida ta näeb, on sama hea, mida ta saab!

Foto: Must Panter

Ulakas sekspesu on parim viis mehe hullutamiseks 

Osale seksis aktiivselt

Kohalolust üksinda jääb väheks! Isegi, kui mees ei kurda, siis hiljemalt suhteteraapias tuleb see välja. Mida aktiivne osalus tähendab? Igatahes mitte teesklemist. Teadupärast on naised tublid teesklejad ja kohusetäitjad. Mehed ei ole lollid! Aktiivne osalus tähendab seda, et kallima kirehoole vastatakse samaga – liiguta end, tee häält, vaheta poose, võta korrakski kontroll enda kätesse. Miksi misjonäripoosi vahele oraalseksi. Mehed jumaldavad oraali. Naised seevastu mitte nii väga.

Teada-tuntud tõsiasi, et hellitusi ja eelmängu on naise jaoks seksis vähe. Mehe erutus kulmineerub kolm korda kiiremini ja ta on valmis kohe asja juurde asuma. Võta ise hoog vahepeal maha ja näita talle, mis sulle meeldib. Vibreerivate sekslelude kaasamine hullamisse, lisab tohutult vürtsi. 

Kliitor unustatakse tihtipeale ära. Seepärast ongi naised oma paarisuhetes vähem rahul kui mehed. Võta sahtlist kliitori stimuleerija välja ja anna see tema kätte. Kanna libesti või kliitori orgasmikreem ise peale. Uuuh, kui seksikas see olla võib tema jaoks. Ta näeb ja kuuleb, kuidas temakese naudingud kulmineeruvad ja vabanevad.

Eelmängu salarelvad tema ja temakese naudinguks

Godess Unisex vedel vibraator ja Waterfeel soojendava efektiga libesti  

Foto: Must Panter

Ducky võimas sõrmevibraator kliitorile ja nibudele ja Addicted peenise suurendaja

Foto: Must Panter

Ta tahab, et sa teeksid voodis häält

Tee häält ja liiguta ennast, meritähed on võluvad ainult ookeani põhjas. Mehi kütab naise naudingute kuulmine: oiga, hingelda, hüüa...väljenda tunnet, mis sees tekib. See vabastab mõlema ning kütab mõlemad partnerid üles.

Suhtlemine on kahesuunaline tee. Räägi talle, mis sulle meeldib ja ta vastab samaga. Ikka juhtub, et mees tunneb ennast naise avameelsusest puudutatuna. Must Pantri naisklientidel tuleb vahel ette, et mehele soetatud ulakas üllatus tuleb härra negatiivse reaktsiooni pärast avamata kujul tagasi saata. Sellest pole midagi. Ohutum on rääkimist alustada nendest asjadest, mis naisele voodis ei meeldi.  Viriseda ja vinguda ei tohi. Mees tunneb end siis läbikukkununa. Räägi asjadest positiivses toonis: „heh, see koht ei eruta mind nii palju, kui see, mis sa tookord tegid...“; „ Ma olen mõelnud, miks anaalseks nii populaarne on? Kas see tõesti on nii hea?“. Kui eelmängust jääb väheks, ütle talle, et milliseid hellitusi ja suudlusi sa kõige enam naudid.

Tango vibreeriv anaaltapp + peeniserõngas 

 

Foto: Must Panter

Mees naudib üle kõige erinevaid poose

Kui sina oled üks neist, kes seksib mõned korrad nädalas ühes ja samas misjonäripoosis, siis on äärmiselt tõenäoline, et te kumbki ei ole tegelikult rahul ja igatsete midagi enamat. Hotellides seksimine on paaride seas nii populaarne just seepärast, et tegelikult tahetakse vaheldust. Nädalavahetus kodust eemal toob alati suhtesse särtsu. Ent selleks ei pea kodust ära minema. Võta ohjad enda kätte ja ütle talle, mis ta sinuga järgmiseks tegema peab!

Ta tahab, et sa tunneksid ennast voodis enesekindlalt

Voodis ei ole midagi imelikku. Paaride ulakuste tolerants on erinev. Probleem tekib, kui suhtes on inimesed, kelle suhtumine näiteks vimkaga seksi on väga erinev. Sellisel juhul jääb ühe poole vajadus katmata. Hullem, mida teineteisele teha saab, on isegi mitte välja uurida, mis kallimale veel meeldida võiks. Kardinad ees ja vaikne nagistamine teki all... alati ühte moodi, see ei ole iga naise või mehe unistus.  Mine oma mugavustsooni raames nii ulakaks kui vähegi julged ja anna kallimale aega harjuda. Käerauad, silmaklapid, sulavaha küünlad, ülevoodi aheldamise komplektid, pehmed piitsad võivad toredat vaheldust pakkuda. Eriti hirmul ulakuste ees on just naised. Mehed kipuvad palju vabameelsemad olema. Kombake koos piire!

Mehe jaoks ei ole naise voldid olulised. Need hääled on ainult temakese peas. Enesekindel naine, kes ise demonstreerib oma võlusid, on äärmiselt sekskikas. Julgus, pealehakkamine, positiivne energia... ja mehel ei jää midagi kodus puudu.

Luksuslik fetiš avab uue ukse naudingute maailma 

Foto: Must Panter

Spontaansus = väga hea

Siinkohal panevad paljud lapsevanemad artikli kinni. Kiire elutempo ja küsimused: „ Emme, mis te teete, miks uks lukus on?“. Ära veel alla anna. Spontaansus ei tähenda ainult seda, et hullamine peab algama hetketunde ajendil.  Paarisuhetes ja pere kõrval tuleb kirehooge tihti planeerida. Suhteterapeudid soovitavad suisa konkreetseid päevi kokku leppida, et pinged oleksid mõlema paari jaoks maas – kas täna läheb asjaks või mitte?

Rutiin on kerge tekkima. Spontaansusel on mitu nägu. Isegi kui aeg on kokku lepitud, siis kirehoo sisu saab äärmiselt rutiinivaba olla ja peabki olema. See aga on kõik otsuse ja kättevõtmine küsimus!

Erootikapood Must Panter pakub paaridele diskreetseid ja ulakaid abimehi, et suhtesse särtsu tuua!

Tutvu kogu e-poe valikuga SIIN!

Vallatuid naudinguid!

Must Panter

Foto: Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee