Eesti uudised

Põllumehed ministritele: praegu on maasikakorjajaid Eestile rohkem vaja kui poliitikuid, oleme valmis teid kohe ümber õpetama (6)

LISA KOMMENTAAR

Moderaatoritele ja ÕL-i adminnile! 21. mai 2020 21:48
Pange palun täpselt kirja, mida öelda ei tohi! Ma ei maksa selle eest, et arvata, mis kaduneljapäeva moderaatorit haavata võib? Kui keegi kuskil haavub, pole ta eluks kõlbulik. Defineerige reegleid selgemalt! NO POLE JU PALJU PALUTUD? Tellijaid ei paista ka just liigpalju olevat? Või saate seda elimineerimistoetust? Mage värk:(
Tädi Maali 21. mai 2020 10:19
Pole viga, just rääkis raadios SS kommentaator, et Soomes tahaks töötud inimesed küll minna maasikakorjateks, aga sealsed farmerid ei taha soomlasi! Täpselt nagu Eestiski, ikka vaja võõrtöölisi. Nüüd lubasid soomlased Eestisse tööle tulla. Noh, hädas Eesti põllumehed, kas teile soomlased kõlbavad? Ja palkade suhtes ei maksaks ikka nii läbinähtavalt valetada. Muide, käituge ka meie valitsusliikmetega viiskalt, ei maksa ülbelt laiata!
21. mai 2020 18:09
ammuks see valitsuseliikmetega viisakas käitumine moodi läks? Veel mõni aasta tagasi oli igati popp ja noortepärane valitsuse liikmeid porri tallata. Soomlased ju ka võõrtöölised? Kui valitsus möönduse teeb ja soomlased ukrainlaste palgaga nõus, siis tuld! Kellel selle vastu miskit olla saaks.
Kulla moderaatorid, Kui ei vasta reeglistikule. 21. mai 2020 21:41
siis andke juba teada, mis valesti läks. Selles komm.tingimustes pole ju kirjas, milliseid sõnu kasutada ei või. Pange kirja, oleks aus!
Merike 21. mai 2020 08:26
Iga päev näen ja kuulen, et maal pole inimestel tööd. Samas on väidetakse selles loos, et palk on maapiirkondade keskmisest kõrgem. Maainimene ju maatööd ei karda. Kes valetab?
21. mai 2020 23:06
no aga polegi ju tööd, kui maasikakorjamine ühe kuuga piirdub. Samas võivad maasikaväljad olla logistiliselt kaugemal, kui soovijad tulla saaks lisakulut.