Maailm

Pitsameister teenis omaenda toitu ostes kena kasumi 

Toimetas Greete Kõrvits, 20. mai 2020 20:53
Illustreeriv foto.Foto: Panthermedia/Scanpix
Ühe Ameerika pitsarestorani omanik avastas, et toidukulleri äpp võttis tema toidu eest vähem raha, kui ta ise küsis, ent temale maksis edasi ikka täishinna. Mees tegi kavala katse ja tellis mitu korda järjest omaenda pitsasid. Kuller tõi need kohusetundlikult kohale ning raha muudkui tiksus!

Kulleriäpp DoorDash, põhimõttelt sama, mis Bolt Food või Wolt, küsis kliendilt 24 dollarit maksva suure pitsa eest 16 dollarit. Restoraniomanik katsetas, mis saab, kui ta tellib koju omaenese tooteid. Tõepoolest, kliendina pidi ta pitsa eest maksma vaid 16 taala, ent äpp maksis ta restoranile ikka ette nähtud 24 dollarit. Ta tellis sõbrale kümme pitsat, maksis 160 ning sai äpilt kätte 240 dollari. Järgmisena sisestas ta äpis, et ei soovi ühtki lisandit. Palja pitsa pealt, mille tegemiseks ei kulunud ühtki vorstiviilugi, teenis restoran veel eriti head tulu.

Arvatavasti tekkis eksitus seetõttu, et tema pizzeria osales DoorDashi katses kliente juurde võita. Selline hinnavahe polnud aga kindlasti äpi taotlus ning enda sõnul ei jäänud „klient“ kordagi vahele.

Kavalpeast pitsameistri isik jäi esialgu saladuseks. Tema loo rääkis oma blogis mehe sõber Ranjan Roy, kes tegeleb ettevõtete brändiloomega. Kui rahvusvaheline meedia lõbusa loo üles korjas, avaldas autor restorani nime: Aj’s NY Pizzeria, mis tegutseb New Yorgis ja Topekas.

Samal teemal

01.05.2020
KRIISIKÖÖGI VÄLJAKUTSE | Seda sulle staarkokad ei räägi ehk Kuidas juuretisega potisaiaga hambad murda
31.03.2020
KULLERITEGA JUHTUB: viie tomati asemel viis karpi, vedeliku kaotanud supp ja naabrimehe 100 rulli tualettpaberit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee