Krimi

19. mail kell 18.08 ilmunud artiklit on täiendatud 20. mail kell 14.55.

PILDID SÜNDMUSKOHALT | LASUD KODUSEINTE VAHEL: vahistati naine, keda kahtlustatakse laskeinstruktorist abikaasa tulistamises 

Helen Mihelson, 20. mai 2020 14:55
Teisipäeva pärastlõunal toimetasid sündmuskohal kriminalistid.Foto: Õhtuleht

Esmaspäeva õhtul tulistas Harjumaal Salmistu külas naine oma abikaasat. Õhtulehele teadaolevalt sai tulistamises raskelt viga laskeinstruktor ja Taktikalise Laskmise Keskuse üks asutajaid ning eestvedajaid Martin Bahovski. Kolmapäeval võeti tulistamises kahtlustatav naine kohtu loal vahi alla.

Õhtulehele teadaolevalt sai tulistamises raskelt viga laskeinstruktor ja Taktikalise Laskmise Keskuse üks asutajaid ja eestvedajaid Martin Bahovski. Õhtulehe andmetel on mees haiglas raskes seisus. 

Paari sassis suhted on Salmistu külas avalik saladus. „Eks me kõik teadsime, et see asi ükskord nii lõpeb,“ ohkas täna üks külaelanik.

Ka sündmuskohal kinni peetud naine on laskmishuviline. „Vaja pole muud, kui head tuju, enesedistsipliini, teadmisi relva ohutust käsitsemisest, relva, vajalikus koguses laskemoona, kaitseprille, kõrvaklappe ja … tuld!“ rääkis ta oma huvist aastaid tagasi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.11.2017
VIDEO | Kas jooksvat ründajat on võimalik jalgadesse tabada?
28.10.2014
Bahovski: Kogu kooli kindluseks muutmine maksab tuhandeid eurosid ja on arulage – ainus, mida saaks teha on ennetustöö ja probleemsete lastega tegelemine
16.08.2011
Laskmisinstruktorid: relvaloa süsteem toimib, kuid tõhustada võiks järelkontrolli

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee