"Puuduta mind-" Kadri Riisik; Sirje Presnal; Anu Saagim
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Mari Luud 18. juuni 2020 17:47
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on konstellöör Kadri Riisik. 

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on konstellöör Kadri Riisik.

Saates arutleme: 

Kuidas saab konstellatsiooniga inimeste probleeme lahendada? Selgitame,  kuidas asi füüsiliselt toimub ja selle toimemehhanismi - kuidas see vastus lõpuks ikkagi tuleb? Kui palju sõltub vastus tõlgendajast ehk konstellatsiooni läbiviijast? Vahel näib, et üpris palju oleneb tõlgendaja valikutest, seega - kas tal peaksid olema ka sensitiivivõimed, et probleemi tegelikku põhjust näha?

Tavaliselt püütakse konstellatsiooniga minna probleemi juurte juurde, seega ajas tagasi. Aga kas saab ka ettepoole vaadata?

Konstellatsiooniga saab ka suuremaid ühiskonnanähtusi tõlgendada. Räägime Austrias tehtud koroona-konstellatsioonist. Teeme saates väikese näidissessiooni selle kohta, mida sügis toob. Kas tuleb uus viiruselaine? Kas majandus tuleb august välja?

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT! 

"Puuduta mind-" Kadri Riisik; Anu Saagim (Mari Luud)
Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon