ÕL TV | Õhtuleht

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist 

„PUUDUTA MIND“ 133. SAADE | Alan Durier: mida teadlikum ja valgem inimene, seda rohkem tõrva tahab meepotti tilkuda 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Mari Luud, 23. mai 2020 12:41
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Alan Durier, kes ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski.

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

Kes sa oled Alan Durier?

Samal teemal

Mina olen Mina ja olen väga alguses enda teekonnal. Ma ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski, aga inimesed näevad ja tunnevad mind ära.

Ma võin näha üsna selgelt. Vahel siis, kui keskendun. Nii võid ka sina, aga ma ei ole seetõttu selgeltnägija. Ma ei usu horoskoope, aga ma oskan vaadata teatud inimeste mustreid ja läbi selle näha ette mis hakkab saama olenevalt inimese valikutest. Ma oskan kirjutada ainult sisetundest ja ma ei ole seotud ühegi religiooniga, küll aga õpin igast religioonist midagi enda jaoks.

Ma ütlen kohe, et mulle on antud sünninimi, aga see ei ole mina. Mind aheldab numbrites mõõdetav vanus, aga see ei ole minu vanus. Kõik väline mis minust kuvatakse, ei ole mina. Mina tean kes ma olen, aga kas Sina tead kes SINA oled?

Ma oskan Sind aidata ainult siis kui sa lubad ennast aidata ja tahad ennast aidata. Olen olemas. See kõik on praegune, aga räägime varasemast.

Korra hakkasin oma elu üle mõtlema aastal 2007, aga kuidagi lükkasin seda edasi. Olen kirjutanud oma mõtteid aastast 2011 ja aasta peale seda sündis minu esimene teos “Aeg on käes!” mis sisaldas mõtteid paranormaalsest maailmast koos isiklike kogemustega.

Samal aastal sai avatud alternatiivne uudisteportaal hingemaailm.ee millele järgnesid kohe teised saidid. Teline spirituaalne ärkamine algas just sel aastal. Kui Hingemaailm.ee eest ei olnud võimalik enam hoolt kanda, siis sulgesime aastal 2017 uksed.

Mis sai edasi?

Mul on veel mitmeid pooleli jäänud üritusi, sest rahaliselt ei ole olnud võimalik neid üleval pidada. Küll aga sai loodud MTÜ Seljad Kokku ja väikest aega oli püsti portaal seljadkokku.ee mis proovis viia kokku abivajajad otse inimestega kes neid toetaksid.

Mõned heategevuslikud projektid olid üleval ja sellest oli suur kasu, aga portaal on praeguseks suletud kulude tõttu. Aga iga eduloo taga on sada ebaõnnestunud projekti. Seega, ka mina oma jonni ei jäta ja püüan edasi nii kuidas suudan. Ühel päeval saan vajaliku finantsi, et hoida elus kõike mida soovin luua.

Nüüd jõuame selleni, et sotsiaalmeedias hakkasin kirjutama oma mõtteid aktiivsemalt ja suuremas mahus alates 2018. aastast. Aastaga kasvas minu Facebooki profiilist välja selline avalik eneseavastamine, mida sai igaüks jälgida. Aasta hiljem olin täheldanud, et olen avaldanud artikleid erinevates meediaväljaannetes ja just 2019. aastal märkasin, et minu kirjutatud artiklid on enimjagatud ja populaarsed teatud saitidel. Otsustasin avada kodulehe ja luua Facebooki ka eraldiseisev kommuunilehekülg.

Mis on Alan Durieri sõnum?

Oeh see on pidevas muutumises. Mulle meeldib vaadata tarkpeade pilke kui nad küsivad mult konkreetseid küsimusi ja ma ei anna neid välja ja nad koheselt arvavad, et olen pea peale kukkunud ja just seda naerangi, et nad ei ole võimelised ära tundma teise inimese tugevat intelligentsust. Nad lihtsalt küsivad seda madalas võtmes, nende eesmärk on sind ära õpetada ja allutada enda tõekspidamiste sisse.

Miks?

Teie endi pärast, sest tuleb ikkagi välja, et igasugune negatiivne ja kurjuslik mõtlemine mõjub meie tervisele halvasti, aga ma soovin, et me oleksime terved ja suudaksime välja astuda “deemonite” küüsist.

Olen ise ka saanud tunda kuidas deemonlikud eetermaailma olendid läbi maiste avataride ründavad ja haaravad mind enda kontrolli alla, pannes mind uskuma, et olen neile võlgu ja kohustatud erinevateks asjadeks.

Kõige hullem on see, et mida teadlikum ja valgem inimene, seda rohkem seda tõrva tahab meepotti tilkuda. See on nii nagu minul juhtus.

Alustame enda sisemaailmast. Lülitame end vaimselt sisse, et meist saaksid terved, mitusada aastat elavad, universaalsed olendid. Tõestame vastupidist neile, kes inimkonna eest ennast varjavad ja võtavad meid kui vaimset ja füüsilist toitu ja valuutat. Me ei ole valuuta ega tööjõud, Me oleme olendid kes on võimelised looma. On aeg tõsta ühisteadvust koos. Te teate ju isegi et see on võimalik. Kõik muutub, kui Teie mõtlete sellest.

Palun sinult täna vähe. Püüa mõelda ja uskuda headusesse ja see hakkab manifesteeruma. Inimesed disainiti teiseks otstarbeks, aga me tõestame teisiti. Kõik meie püüdlused on kui tõkkejooks, sest disain oli selline. Me suudame igast takistusest üle saada, meile anti vägi.

Kutsume vihma selleks, et pesta meie kannatused ja kasta meie vilja. Ma olen õppinud seda, et mul ei tasu ennast sildistada, sest ma olen vabavara hingetuletaja ja kõik minu teosed on vabalt kasutatavad kõikjal kus soovite, nii kuidas leiate, et oleks kasulik panus.

Tõuse ja sära! Täna on uus päev, ole kingitus!