Sisuturundus

Kolm head elektritõukekat suviseks ühistranspordivabaks kulgemiseks 

Klick soovitab, 19. mai 2020 13:23
Kõik piirangud leevenevad iga päevaga, kuid ringiliikumisel jäävad ilmselt veel kauaks kehtima teistega distantsi hoidmise soovitused. Parim võimalus piisavalt pikki vahemaid ilma ühistranspordita läbida ongi elektritõukekas – selle saab lisaks ka tuppa või kontorisse kaasa võtta.

Siin on kolm head elektriliikurit, millega jõuad suve jooksul igal pool ära käia – nii rannas, tööl, mõnel väiksemal üritusel kui poes. Eesti peale autoga ringi rändama minnes on samuti e-tõukekas pakiruumis hea teepikendus igas peatuskohas. 

Segway ES4

Segway Ninebot ES4 on põhimõtteliselt sama nagu ES2, aga suure lisaakuga, mis pikendab sõiduulatuse pea kahekordseks ehk 45 kilomeetrini. Tippkiiruseks on sel mudelil 30 km/h. Võimalik, et oledki selle mudeliga juba sõitnud, sest samasid kasutas elektritõukerataste rentija Bolt ka eelmisel hooajal.

Kuna tegemist on sama elektritõukekaga, mida on usaldanud renditeenuse pakkuja, siis võib üsna kindel olla, et tegemist on väga vastupidava mudeliga, sest keegi ju kiirelt lagunevale tehnikale oma äri üles ei ehitaks. Lisaks on tegemist turvalise sõidukiga, millel on nii elektrilised kui mehaanilised pidurid ning tuled ees ja taga. Maksimaalne kaal sõitjal võib ulatuda kuni 100 kilogrammini.

Xiaomi M365 Pro

Xiaomi M365 on samuti üks populaarseimatest elektritõukekatest, mis valmistatud Hiina tuntud tootja poolt. M365 Pro, nagu nimigi ütleb, on M365 mudeli vastupidavama akuga ja täiustatud versioon. M356 Pro sõidab ühe laadimisega kuni 45 kilomeetrit, suurem aku on peidetud sõiduplatvormi alla.

Maksimaalne kiirus on Xiaomil 25 km/h ja maksimaalne reisija kaal kuni 100 kilorammi. Tõukekas on kiirelt kokkupandav ja kaasavõetav kuhu iganes.

Gpad Joyride

Joyride tähendab mugavat sõitu – elektritõuksil on amordid nii ees kui taga, seega võib tee ka veidi konarlikum olla. Kuna äärekive ja auke tänavatel jagub, siis kuluvad amordid igapäevase liikleja jaoks ära küll.

Aku kestab kuni 40 kilomeetrit, pidurdab tagumine tõhus ketaspidur ninh turvalisuse tagamiseks on ees maalähedane latern, mis valgustab hästi eesolevat teed nii lähedalt kui kaugemalt.

Gpad sobib kuni 120 kilogrammi kaaluvale sõitjale. Maksimaalne kiirus ulatub 35 km/h, kuid see sõltub muidugi ka reisija kaalust ja tee tõusust või langusest. 

Kui sa nende rataste hulgast veel sobivat ei leidnud, siis Klickis on müügil ligi 20 erinevat elektrilist tõukerattast. Vaata kogu valikut Klicki e-poest!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee