ÕL TV | Õhtuleht

„SÄRTSUMINUTID“ | Olukord on küll pingeline, aga sa ei ole üksi! 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina, 18. mai 2020, 18:21
"Särtsuminutid" - Tiit Trofimov; Anu Saagim
Jätkame hommikuste särtsuminutitega, mis paneks mühinal voolama teie elumahlad, parandaks rühti ja trimmiks lihaseid. Väiksemate hädade puhul pole mõtet esimese asjana vohmida sisse medikamente, vaid praktiseerida hoopis puhastavaid ja värskendavaid harjutuste seeriaid. Nii võib minna suvele vastu heas vormis ja rõõmsas tujus.  

Erilise rosina paneme teele reedeti, kui uurime Randi Foxxi "Seksipooside piiblit" ja aitame akrobaatiliste võtetega vürtsitada teie voodielu. Meie reedese harjutuse nimi oli "Valmistuge startima".

Teema oli selles, et mees tahtis õhtul sõpradega välja minna. Naisel plaane polnud. Loomulikult soovis kiisu, et mees koos temaga koju veini limpsima jääks. Mida teha? Õrnem pool lubas mehele eriliselt meelast õhtut. Millist? Seda näed täpsemalt SIIT!

Täna on taas esmaspäev! Möödunud ööl kuulutati ametlikult välja ka eriolukorra lõppemine. See on suur rõõmusõnum meile kõigile!

Meie tänase harjutuse nimi ongi "Sa ei ole üksi".

Harjutus koosneb tegelikult kahest faasist. Esmalt tuleks end sirutada ette täies pikkuses. Kui selle harjutusega hakkama saad, siis oled terve inimene. Harjutust näed SIIT!

Seejärel tuleks jätkata vastupainutusega. Visku selili hästi aeglaselt, nagu vana inimene. Käed siruta üle pea ja tõsta vaagen üles. Harjutuse ajal võivad välja paiskuda gaasid. Mida sellises pingelises olukorras teha? Sellest räägib Tiit täpsemalt tänases videos. 

Vaata videot!

"Särtsuminutid" - Tiit Trofimov; Anu SaagimFoto: Rauno Vahtre

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee